Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Vicces motoros képek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Boldva, az esik útba nap mint nap.

    Szendrőlád még rosszabb, ott az egész településre nézve is a kisebbség a magyar...
    (arra is járok néha. Többnyire munkahelyről viszek-hozok oda horganyozandó vagy horganyzott vasakat)

    - - - Updated - - -

    Egyébként tegnap este és ma hajnalban kb 300T sót és homokot vittek el az itteni lerakatból.

    Komment


      Ne politizálj !...
      Hi-hi-hi!Ha-ha-ha-hi-hi-hi-ha-......................ha????????(!)

      Komment


        Egyébként tegnap este és ma hajnalban kb 300T sót és homokot vittek el az itteni lerakatból.
        Elsőre összeolvastam a kisebbséggel kapcsolatos mondattal, és jót mosolyogtam magamban, hogy minek nekik ennyi só.

        Komment


          madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Elsőre összeolvastam a kisebbséggel kapcsolatos mondattal, és jót mosolyogtam magamban, hogy minek nekik ennyi só.

          Régebben is ebben a csarnokban tárolták a szóróanyagot, csak akkor még más volt a tulaj. De mivel akkor semmi más nem volt a csarnokban nem zárták az ajtókat, a cigányok meg azért elhordtak pár zsák sót
          (de az annyira nem mérvadó mennyiség hogy azért nem érte meg bezárni az ajtót és ráakasztani egy lakatot )

          Most a csarnok fele van bérbe adva nekik.

          Komment


            Ezt a lazaságot elég nehéz lenne túlszárnyalni....
            Totalcar – Fanatikusok miatt nem haladunk – Galéria

            Komment


              Szervusz! Nos ez sem kutya, de nézd meg a Hosszú motorozás lefelé című sorozatot. Van egy rész, ahol Charlie Boorman Afrikában fél kézzel vezeti a BMW-jét. A homokos útnak alig nevezhető valamin, úgy, hogy a gázt a BAL kezével húzza, mert a jobbja egy régi sérülés miatt begörcsölt. Mindezt úgy, hogy mellette gurul a társa Ewan McGregor! Nagyon necces...

              Komment


                A cseh oldalakon való bolyongás mai eredménye...Bebizonyosodott, hogy Czetkánál és a Jawánál a gyártás évei alatt, a fejlesztőrészlegtől sem sajnálták a slivovicét:
                Click image for larger version

Name:	foto01.jpg
Views:	1
Size:	43.4 KB
ID:	148442
                Külön sajnálom a Csehszlovák Néphadsereg azon katonáit, akik a következő járművekkel gépesítve néztek farkasszemet a kapitalista ellenséggel:
                Click image for larger version

Name:	jawa-50-mustang-armadni-verze.jpg
Views:	1
Size:	104.7 KB
ID:	148443Click image for larger version

Name:	jawa50armymoto_7_177.jpg
Views:	1
Size:	209.1 KB
ID:	148444
                Közel sem annyira vészes, ha belegondolok, hogy voltak, akik katonai rotakapát kaptak:
                Click image for larger version

Name:	riksa-dom.vyr..jpg
Views:	1
Size:	76.8 KB
ID:	148441Click image for larger version

Name:	riksa-2.jpg
Views:	1
Size:	64.9 KB
ID:	148440
                Amikor azt hittem, már nincs lejjebb, megtaláltam ezt:
                Click image for larger version

Name:	027943.jpg
Views:	1
Size:	80.6 KB
ID:	148439
                Ezek mind, ott a fejlesztő részlegnél, ezeket tényleg komolyan gondolták? Mit ittak ezek, mert abból én is kérek.
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment


                  Mit ittak ezek, mert abból én is kérek.
                  Ha sikerül szerezned,nekem is kell pár adag..

                  Komment


                    Az első képhez hasonló géppel Kvaga és barátai motoroztak már Ő erről tudna képeket felrakni a közösségünknek. remélem fog reagálni .

                    Komment


                      Na ez most motor is lesz meg nem is, a kinézete olyan amilyen de alatta egy moped blokk dolgozik :

                      Komment


                        0:12-nél látszik egy Toyota. Kísérletet tettek az elpusztítására mert vitatták hogy elpusztíthatatlan.
                        Beleállították apálykor a tengerbe, kikötötték, de elvitte a dagály. Búvár megkereste, kipecázták, lecserélték a légszűrőt és az akkut és elindult.

                        Komment


                          Click image for larger version

Name:	Bunny-Biker.jpg
Views:	1
Size:	42.2 KB
ID:	148502 Ha már húsvét van....

                          Komment


                            A bizonyíték, hogy a motorozás több ezer éves múltra tekint vissza. Az ókori rómaiak még szekérvontatásra használták az addig a végtelen római úthálózaton kóborló, vadon élő motorkerékpárokat, később fedezték fel, hogy rá is lehet ülni:
                            Click image for larger version

Name:	Ben_Hur_motorcycle_d.jpg
Views:	2
Size:	112.1 KB
ID:	148513Click image for larger version

Name:	uuzapq5.jpg
Views:	1
Size:	48.8 KB
ID:	148514
                            Itt már boldog római katonák láthatók, egy fiatalon fogságba ejtett Vespával:
                            Click image for larger version

Name:	images.jpg
Views:	1
Size:	2.4 KB
ID:	148515Click image for larger version

Name:	169236898467155612_z2vxkg9s_f.jpeg
Views:	1
Size:	108.3 KB
ID:	148516
                            Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 márc. 29, 16:58.
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              ....aztán egy épület tetejére is felvitték majd kirobbantották alóla és a romok közül teljesen elgörbülve került elő de a stúdióba a lábán ment be.
                              Élete legnagyobb hibáját követte el a BBC, hogy kirúgták a Jeremy-t. Bár tudom, hogy a producert vágta pofán és mint tudjuk az adja a pénzt....de hát ha valamikor a Vajnát (mint producert) megcsapta volna a Bruce Lee attól még nem felejtették volna el a nevét, mert a sikert nem a producer csinálja.

                              Komment


                                Ha jól látom, akkor a Vespán Ben Hur és Messala ülnek.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X