Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Üdvözletem mindenkinek!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Üdvözletem mindenkinek!

    Köszönöm a regisztrálást, amit inkább a fiam fog használni, mert most lett a birtokosa gyermekkorom egyik kedvenc motorjának, egy 125-ös MZ-nek. Én ugyan nem motorozom, mert megfogadtam, hogy semmire nem ülök fel, aminek háromnál kevesebb kereke van és az sem egy sorban, de remélem így - egy szinte múzeális motorral - jó és biztonságos motoros lesz a fiam.

    #2
    Üdv. Mindent kikel próbálni legalább egyszer az életben.:-))) Én is kacérkodom pár dologgal. Ejtőernyő, az a gumiköteles baromság,stb.

    Komment


      #3
      Szia Csülök
      Ha 3 kerék a vágyad akkor ,
      oldalkocsis motort ajánlok. Minden vezetéssel töltött pillanat, óriási élmény.
      korompaiistvan kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        berlin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Minden vezetéssel töltött pillanat, óriási élmény.
        Amit túl élsz.:-)))) Bocs, sosem vezettem még oldalkocsist.:-))))
        sepy kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Tisztelt Csülök! Örülök, hogy olvashattam soraidat/ látod milyen apró örömökből áll az élet/ én motoros életem is majdnem megszakadt. A fiad ha időben kezdi / sm/-és így az Mz kellő óvatossággal bízhatunk benne Őneki nem kell később fogadalmat tennie. Gondolom egy rendes elhasalás következménye volt a fogadalmad. Ez a motorozás vele járója, van ki már elesett és van ki még ezután fog- de előbb vagy utóbb ha motorozik és tényleg nem oldalkocsis a fogat meg fog történni. Egyenlőre biztosan a segítségedre lesz szüksége a felújításban. Jó munkát nektek. Üdv. Sepy.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X