Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás

    Szervusztok
    70 éves nyugdíjas vagyok .Három gyerek. két unoka. négy kutya ,négy macska. Egy feleség
    Babetta fanatikusként jelenleg HAT babetta van a háznál amelyből három az enyém..
    1db 228as Babetta merevvázas 1972 es kiadású/enyém/
    1 db 207 es Babetta 1983 as Lányunké
    2 db 210 es kétsebességes Babetta A piros túragép 1988as Zöld itthoni szaladgálós 1985 ös /enyém/
    1db Gyári egysebességes 210 es Babetta 1991es Kisebbik unokáé /21 éves /
    Babetta Stella /berúgókaros /1993 as kiadású Feleségemé
    Szervizelésüket a blokk javítások kivételével magam végzem ..

    dongos78, Fergusson és 8 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Szia!
    Üdvözöllek minálunk,érezd jól magad!

    Ha összejön a család máris motorostalálkozó van!!

    Csak így tovább :ha jól olvastam néhány még hiányzik!!!!
    dongos78, Titus és 2 további látogató kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Vannak itt is fanatikusok bőven.. Üdv az oldalon!
      Fergusson kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Kedves Ilaris!

        Üdvözöllek a fórumon,van itt Babettás bőven,mehet a szakértés.Két 70 éves,akkor már biztos van,az egyik Te,a másik én,-de ez nem zárja ki annak a lehetőségét,hogy nincs több,vagy korosabb nálunk.Azért két Babetta reparálás,vagy babfejtés között nézz ránk és,ha van mit írnod,-írj,hogy jobban tudjunk örülni neked!

        Üdvözlettel:Che

        Komment


          #5
          Üdv az oldalon!
          Én 3 db Babettával, 1 db T5-ös veterán Pannóniával, és 1 db három éve készülő ES 250/2 Trophy MZ-vel rendelkezem. Továbbá egy feleséggel, két felnőtt gyerekkel, egy Dalmata kutyával, valamint egy brit kék cicával. Még nem vagyok "nyugger", de már nagyon készülök rá. Másfél évet töltök még el a "munka világában", ha sikerül.

          Komment


            #6
            Üdv !
            Nekem van egy Mercédesz 190 D,Opel kadett 1,6 D ,Volkswagen 1300 Bogár ,1db MZ ETZ 150 .Szeretem a veterán autókat motorokat. Veterán egyesületi tag vagyok amiben tevékenyen részt veszek .

            Komment


              #7
              üdv. a fedélzeten légy sűrűbben közöttünk.

              Komment


                #8
                Igyekszem Végéhez közeledik a Babettázható 2017 es szezon ...

                Komment


                  #9
                  ilaris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Igyekszem Végéhez közeledik a Babettázható 2017 es szezon ...
                  Fenét erre felé,most száguldoznak,igaz nem babetta feliratú,de ugyanaz a kategória,kézzel pingált tákolmányok célzóvízzel egyengetve az időjárás szélsőségeit.......
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    #10
                    Én télen-nyáron azzal járok dolgozni, ha esik, ha fúj. Napi 6 km az út. A városban is azzal közlekedem. Inkább, mint autóval. Meg is kérdezték már, hogy talán nincs jogsim autóra, mert mindig a feleségem jár vele!

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X