Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás!

    Szervusztok!Hát kicsit megkésve de ide is elérkeztem, a bemutatkozáshoz.Vannak veterán korú járműveink: egy 1973-as Massey Ferguson 188 traktor, melynek rendberakása erősen a végéhez közeledik, van egy másik, egy Zetor Crystal 12045 típusú is, amit inkább hagyjunk :-), van továbbá egy csodálatos Riga Kárpátia is a birtokunkban egyenesen a néhai Szovjetunióból, ami szintén felújítódik lassacskán illetve van még egy Honda CB450s típusú motorkerékpár kissebb hibákkal.Továbbá vannak régi hajómotorok mindenféle állapotban.Örülök hogy itt lehetek.
    Lemezjáték, Atti69 és 4 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    A Honda CB450S egy borzasztóan tág fogalom az elhelyezkedhet időben a'70-es évektől napjainkig a hajómotorkról nem is beszélve, és sajnos nekem azok a gyengéim pedig mex az árokban tudnám őket kipróbálni, de van vagy tíz
    Atti69, mátéapu és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Igaz is, valóban nem írtam gyártást a Hondához, mivel azt hittem, hogy a CB 450-esekből az "s" -es típust csak 85-89-ig gyártották, illetve nem tuodm pontosan hogy 87-es, vagy 88-as , hajómotorból meg nem azért van sok mert annyira szeretjük őket , hanem egy rosszul elsült üzlet miatt rajtunk maradt, bár ez nem is akkora baj, mivel van hajó is oda meg sosem árt, azokról azért nem írtam sokat mert leginkább nem szeretnek működni, bár van egy Honda amelyik azért megyeget, csak sosincs idő semmire, ezekre meg legkevésbé sajnos, de azért nekem is nagy kedvenceim, pláne, ha lenne valami szerelési útmutató vagy robbantott ábra
      emu és Che kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Ferguson188 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ha lenne valami szerelési útmutató vagy robbantott ábra
        Na itt az alkalom! Szereld szét és fotózd le,mi meg elmagyarázzuk utána:mit hová és miért !!!!



        (A kibicnek semmi sem drága.....)

        Ja és ha végeztél lesz szerelésí útmutatód is.
        sepy és Atti69 kedvelte ezt.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #5
          Úgy látszik "lett" még egy Ferguson, csak számokkal a végén!

          Légy üdvözölve a fórumon!

          Másik Fergusson

          zahi, és 5 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Növekszik és egységesedik a "géppark",-jól van az.

            Üdvözlettel:Che

            Komment


              #7
              A bemutatkozáskor az "öreg" Fergusson barátomra gondoltam..csodálkoztam is rendesen. Gyermekkororom óta nagyon tetszenek a traktorok, de még soha nem ültem egyen sem. A bakancslistámon persze szerepel.. Pár képpel örvendezhetnél bennünket... üdv a fórumon!

              Komment


                #8
                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Gyermekkororom óta nagyon tetszenek a traktorok, de még soha nem ültem egyen sem. A bakancslistámon persze szerepel..
                Ha belefér az MTZ a listába,ha eltévedsz erre megoldom,hogy vezethess.
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #9
                  Húúúú... Máté! Ezt felírom magamnak.. Nincs megkötésem márkára vonatkozólag.. nekem az MTZ is olyan mint a többi. Viszont ami ennél modernebb,az nem vonz,nem érdekel. Lehet szavadon foglak..

                  Komment


                    #10
                    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Lehet szavadon foglak..

                    Ám,.......................................rajta!
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      #11
                      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Na itt az alkalom! Szereld szét és fotózd le,mi meg elmagyarázzuk utána:mit hová és miért !!!!
                      Vigyázz, még szavadon foglak és tényleg neki állok azoknak a hajómotoroknak .

                      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Pár képpel örvendezhetnél bennünket...
                      Szegény ember szikrafogójával mellékelve .

                      Fergusson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Légy üdvözölve a fórumon!
                      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      üdv a fórumon!
                      Köszönöm az üdvözléseket.
                      Utoljára szerkesztve a következő által: Ferguson188; 2017 okt. 31, 15:59.

                      Komment


                        #12
                        Ez valóban klassz traktor! Ezek tetszenek amikben nincs bekerítve a masiniszta.

                        Komment


                          #13
                          De szép is a tűző napon, vagy szitáló esőben traktorozni így, fülke nélkül. Belehuppanni az ülésen összegyűlt hideg esővízbe. Szuper érzés.

                          Komment


                            #14
                            CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Belehuppanni az ülésen összegyűlt hideg esővízbe. Szuper érzés.
                            Szerintem ezt évszázaddal ezelőtt kitalálták hogy ne álljon meg benne a víz: a legallján kell csinálni egy likat.

                            Komment


                              #15
                              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ez valóban klassz traktor! Ezek tetszenek amikben nincs bekerítve a masiniszta.
                              Köszönöm a dícséretet Ezen is volt ám egy tizen-egynehány éve fülke csak apám leszedte, hogy beférjen a garázsba .

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X