Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás

    Jó napot kívánok/Sziasztok .
    Az elmult évekbe beszereztem jó néhány keleti motort. Elsősorban azért regisztráltam hogyha elakadok valamelyiknél segitséget kérjek majd.
    Folyamatosan igyekszem ezeket a gépeket rendbe rakni illetve ahogy tudom bőviteni is a gyüjteményemet.
    Pilanatnyilag egy 1966os idealt rakok rendbe szépen lassan ami eléggé oda van és van bőven hiányossága.
    zahi, wsievers és 6 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Szerintem jó helyen jársz!

    [QUOTE=Pilanatnyilag egy 1966os idealt rakok rendbe szépen lassan ami eléggé oda van és van bőven hiányossága.[/QUOTE]

    Ezt a fenti belépőd is bizonyítja.

    Laci94 és emu kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Ezen a képen látható is a gyüjteményemnek a nagy része. Igaz ez tavaly nyári kép de gondoltam bemutatom őket.
      Titus, sepy és 4 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Szép kis társaság, gratulálok hozzájuk! Ha valahol elakadnál csak kérdezz bátran. Most olvasom, hogy hiányos Ideal-lal foglalkozol. Én szétbontottam az enyémet ami szintén elég hiányos volt, ha kell valami talán tudok segíteni. Még nem vittek el mindent.

        Komment


          #5
          Köszönöm a gratulációt. Foglak keresni mindenképpha aktuális lesz.A héten érkezik majd némi alkatrész viszont igy is kell majd pár dolog.
          Gyujtáskapcsoló,kipufogó dob könyökkel, sztender gázmarkolat csúszkával illetve hátsó fék pedálja kompletten amik hiányoznak.

          Komment


            #6
            Szerintem azok az alkatrészek tőlem mennek (első lámpa, világításkapcsoló, keréktengely és vezetékköteg). A gázkart elsőnek vitték el egy 360-ashoz. Amúgy nem rossz ez a Jawa, sok sikert az újjáépítéshez!

            Komment


              #7
              Igen tőled jönnek az alkatrészek. Hát volt már rosszabb motor is amiből sikerült kihoznom egy viszonylag szép motort.

              Komment


                #8
                A burkolatok sérülésmentesnek tűnnek a képről. Ha alatta is ép a szerkezet szerintem sok gondod nem lesz vele. A lámpafejre a bowdenek furataihoz meg vannak a gumik? Ha nincsenek még berakom a csomagba.

                Komment


                  #9
                  Igazából viszonylag sérülésmentesek a burkolatok. Egyedül a térdvedő lemezen kell végeznem kisebb javitásokat de a többi elem horpadásmentes.Sajnos a gumik nincsenek meg a bowdenátvezetésnél. Ha hozzárakod azt megköszönöm.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X