Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hallgat a mély tipusu tag

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Hallgat a mély tipusu tag

    Hallgat a mély tipusu tag vagyok, valószínű már irtam magamról de arra sem emlékszem. Azt irja a fórum pajkosan hogy már egy hónapja nem szóltam hozza. Khm, khm. melyik két éve?? Erdélyből irok sze itt születtem és azóta is itt lakozok. Időtöltött vagyok enyhe kifejezéssel élve, 63-as évjáratú. 1986-tól motorozok , szerelek, kezdtem Cz 125-el, Jawa 175, Jawa 350, Mz Es 175-250, Ets, Ts, Etz, Mz. Rt 125, Izs, Carpati, s a jó Ég tudja mikkel mentem és miket javitottam. Most Honda Vfr 750-et hajtok. Néhány éve restaurálok veteránokat. Mz thémában eléggé jók a kapcsolataim, most egy Cz 125 van a terítéken, éppen. Ehhez kellene segítség. Alkatrész űgyben.
    dongos78 kedvelte ezt.

    #2
    Szuper ,hogy ennyi hallgatás után kinyilatkoztál...!
    jagdtigger, Atti69 és 3 további látogató kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Nem tudom mi a jó, ám legyen!
      Lemezjáték kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Alkatrészlista,kép,info..stb.. Segítség lenne a neked segíteni szándékozóknak. Nekem csak gyertyám van hozzá..
        mátéapu és Che kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Szervusz Bige!

          Minden bántó szándék nélkül,-azért nem vagy egy bőbeszédű ember.Amennyiben segítségre van szükséged,itt nagyon sok ember van,aki szívesen segít,de azt pontosan tudnunk kell,hogy miben szorulsz segítségre!

          Azt írod,"Nem tudom mi a jó",-ha viszont tudod azt,hogy mi a rossz,akkor rendben van minden,mert a jó a rossz ellentéte.

          Üdvözlettel:Che
          jagdtigger, Atti69 és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X