Közlemény

Collapse
No announcement yet.

"Megvalósult gyermekkori álom"

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    "Megvalósult gyermekkori álom"

    Sziasztok! Üdvözlök mindenkit! Pár mondatban magamról. Gyermekkorom óta rajongok a keleti autók iránt, főként a Wartburg és a Trabant a kedvenceim. Mindig az volt az álmom, hogy egy nap nekem is legyen egy Wartburgom vagy Trabantom. A családban is, és az ismeretségi körünkben is voltak ilyen típusú autók. Végre eljött az a nap az életemben, hogy sikerült szert tennem egy 1988-as Wartburg 353-ra. Sajnos én nem értek az autó szereléshez, ezért majd tőletek szeretnék segítséget kérni, ha esetleg bármilyen kérdés felmerülne bennem, például olyan autószerelőt találni, aki Szentendre vagy környékén dolgozik és nyugodt szívvel rábízhatom az autómat. Segítségetek előre is köszönöm! További szép napot kívánok mindenkinek!
    Igrich, dongos78 és 5 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Norbii95 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végre eljött az a nap az életemben, hogy sikerült szert tennem egy 1988-as Wartburg 353-ra. Sajnos én nem értek az autó szereléshez, ezért majd tőletek szeretnék segítséget kérni,
    Te kezelésre szorulsz !

    Üdvözöllek itt a helyed !!!
    dongos78, Atti69 és sepy kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Norbii95 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sajnos én nem értek az autó szereléshez,
      Azon tanulgathatsz. Egyszerű szerkezet, itt többen is láttunk már közelről...fogj hozzá s majd megy az eszmei segítség.
      mátéapu és Che kedvelte ezt.

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X