Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Üdv.Rég voltam itt.Sajnos.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Üdv.Rég voltam itt.Sajnos.

    Üdv mindenkinek.Sajna rég nem volt időm ide látogatni.Ezért bocsánat.Van egy Holder E12 kistraktorom,most ez ügyben kérném a segítségeteket,amennyiben lehetséges.Motor felújítás végén tartunk,indítás előtt ellenőrizni akartam a főtengelycsapágy olajzást.Kézzel forgattuk a főtengelyt,légtelenítettük a rendszert.Valahogy megfeszült az "R"fogaskerék,letört 3 fog.Az a kérdésem,van-e valakinek Holder E12 vagy B12;Sachs D600L motorhoz 2 körös Bosch olajszivattyúja eladó vagy csak fogaskerék?A német Ebay-on most vírus van,ott nem tudok keresni,Osztrák oldalakon nem találtam.Nagyon megköszönném a segítséget.

    #2
    matyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valahogy megfeszült az "R"fogaskerék,letört 3 fog
    Üdv. Előszőr azt nézd meg mitől tört le az a 3 foga mert az ok nélkül nem törik le. mert ha föl rakod az új fogaskereket akkor az is így járhat.
    Volt e a tengely vég javítva, ahova a fogaskerék föl van fogatva, vagy ék cserélve, vagy bármi ami ezt a fogtörést eredményezte, mert valami excenteres lehet a tengelyenn amiről a fog letört.
    Azért egy pár fotó sem ártana.
    zahi, mátéapu és Che kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Szevasz.Két okból sérült:vastagon kokszos volt a motor belseje és olajsáros;a másik,szívó oldal megszorult.Nem igazán értem,hogy jött ez össze,főleg így.Mindegy,ki lett javítva,kimostam a rendszert,működik.Attól függetlenül szerzek majd egy másik szivattyút.Magáról a sérülésről nem készült fotó.Próbáltam nem szétverni valamit a 250304-ik hiba miatt.Csak a javított fogaskerékről.
      Attached Files
      Utoljára szerkesztve a következő által: matyi; 2018 nov. 19, 04:32.
      Titus és maradona67 kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        matyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        javított fogaskerék
        Azért ügyes vagy látom. Amíg nem jön a másik addig így is jó lessz.

        Komment


          #5
          Kösz,a muszáj nagy úr.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X