Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Az új fiú első bejegyzése - KIKI 61

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Az új fiú első bejegyzése - KIKI 61

    Köszöntök minden veteránost. Én egy 51 éves p-20 őrületben szenvedő ember vagyok,kinek 17éves kora óta vannak kisebb -nagyobb fellángolási tünetei.Sárszentmihályon élek,4tagú családommal. Most 1 müködő 21-es és 1frissen összerakott piros 20-asom van ,melyet talán veterán vizsgára vinnék.Tájékozódni szeretnék ,nem vagyok 1 nagy dumás, de majd igyekszem hozzászólni, ha tudok valakinek tanácsot adni. addig is szeretettel üdvözöllek benneteket.

    #2
    Üdv Kiki!
    Hosszú ideje végre egy normális bemutatkozás, pedig

    KIKI 61 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem vagyok 1 nagy dumás,
    , vagyis elvileg nem vagy!

    Remélem megtalálod azt a segítséget, amit keresel, vagyis tudom, hogy megtalálod, mert van ilyen topik, de Pnnoniás is sok van! Jó olvasgatást!

    Komment


      #3
      Üdv.

      KIKI 61 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Én egy 51 éves p-20 őrületben szenvedő ember vagyok,kinek 17éves
      Na itt elgondolkodtam. 51 évesés 17 éves csajjal hajt. Nem mondom ,kezdtem írigykedni, aztán tovább olvastam.............
      Aztán mégis csak kicsit irigykedtem. 20-as 21-es .:-)))) Hmmmm. Van akinek bejött az élet.:-))) Én csak álmodok ezekről. Sem időm, és legfőbb képpen pénzem ezekre.:-(((((( Na de majd eljön az én időm is, erre várok már nagyon régóta.:-))))

      Komment


        #4
        Kedves István !Köszönöm üdvözleted, és szivélyes szavaid.




        Kedves TUZI ! A 21-EST 84-ben vettem, a 20-ast 82-ben javítandó áll.s csak most jutottam idáig. A bejött az" élet"a gyerekeimre igaz,jól sikerültek,de ne gondold hogy ez a két moci nagy bukszást sejtet. úgy készült mint a Luca széke. Kívánom minél elébb teljesüljenek a vágyaid . Üdv : KIKI 61

        Komment


          #5
          Remélem nem értettél félre!!!! Bejött az élet dumámmal.:-)))) Én már csak ilyen vagyok, néha elég félre érthetően, és bizony csípősen fogalmazok, de távol álljon tőlem hogy valaki pénztárcájában kotorásszak, vagy akarattal megbántsak. Őszintén örülök ,ha valaki megtudja valósítani álmait, én is ezen vagyok, csak lehet hogy nem jól csinálok valamit.:-((( Annak pedig kimondottam csak őrülni tudok , ha két ilyen vas jó kezekbe kerül , marad.

          Komment


            #6
            Kedves TUZI ! Nem volt semmi bántó a soraidban,értettem a vicces formát.Én is tudom hogy vannak jó páran,akik simán kipengetnek akár 7-8 kilót is egy szépen felújított papíros 20-asért, de ezt én sem tudnám,meg nem is akarnám megtenni.A saját kezünk igényes munkája az egyetlen ,ami ér valamit.
            Che, korompaiistvan és 4 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              KIKI 61 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A saját kezünk igényes munkája az egyetlen ,ami ér valamit.
              És egyben ez is az egyetlen tisztességes fizetségünk érte. Mármint az érzés, hogy igen, ezt meg tudtam csinálni. Én max. a feleségemnek tudom megmutatni egy egy műszaki ténykedésem végeredményét. Szegény teljesen immunis a technikai dolgok iránt. Bizonyára védőoltást kapott ellenük gyermekkorában. De azért nagyon tud örülni annak, hogy én győzelmet aratok egy halom ócskavas felett és az az izé ismét működik.

              Kedves Kiki! Isten hozott. Én a P-20 őrület egyik változatától szenvedek Czetka-kór a neve.
              mir-mur, KIKI 61 és OdinHEM kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Kedves CZsolti !Örömmel olvasom soraid,mosolyt és derűt csalt "pléh fofámra ",hisz ezt a cipőt talán 1helyen a TIP-TOPP -ban vettük.Lehet hogy az enyém szűkebb,mert a győzelem sem hozza lázba.Sebaj! ,VAS akarattal tovább harcolunk! ISTEN áldjon
                CZsolti, és kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szegény teljesen immunis a technikai dolgok iránt. Bizonyára védőoltást kapott ellenük gyermekkorában. De azért nagyon tud örülni annak, hogy én győzelmet aratok egy halom ócskavas felett és az az izé ismét működik.
                  Ezért IS szeretjük őket !

                  Komment


                    #10
                    KIKI 61 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    derűt csalt „pléh fofámra”,hisz ezt a cipőt talán 1helyen a TIP-TOPP -ban vettük.Lehet hogy az enyém szűkebb,mert a győzelem sem hozza lázba.
                    Pedig hidd el, hogy jó az, ha a kis dolgoknal is örülni tud az ember, mert később kiderülhet, hogy azok voltak a nagy dolgok. (Nem én találtam ki, de tetszik.)

                    A TIP-TOP cipő pedig igaz lehet, hisz az a cél, hogy a rozsdás kupacból egy tip-top gépet varázsoljunk. Kár, hogy nincsen varázspálcánk, azzal hamarabb célt érnénk. A kalapács (szovjet villáskulcs - Tuzi után szabadon) lassabb, azzal többet kell ütni, de a végeredmény majd magáért beszél.

                    Előre tovább VAS akarattal.

                    Komment


                      #11
                      Na akkor el árulom a szovjet ABA bilincset is.:-)))) Jó fajta rozsdás derót. Minden méretre ideális, ÖN beálló.:-)))))

                      Komment


                        #12
                        Kedves CZsolti !Örömmel olvasom soraid,Te nődről írtál, s én nőmre értettem."Varázspálcánk" meg igenis van, de csak akkor érhetünk el vele csodát, ha ők is akarják. A csoda nem 1 emberes.S ha valami végképp nem megy ,végy 1 számmal nagyobb kalapácsot. Remélem ez sosem köv. be,s így maradhatunk a villás kulcsnál. ISTEN áldjon!




                        ez áálati. -kettőt húzol rajta,egyet csvarsz ,oszt mán jójis.

                        Komment


                          #13
                          TUZI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          ABA bilincset
                          Lehet hogy a Szovjeteknél így hívják, de nálunk AWAB !

                          Komment


                            #14
                            Ha Te mondod.:-)))) Azért beütöttem a keresőbe. Nem néztem végig de 10 500 találata volt ABA bilincsre.:-)))
                            https://www.google.hu/#hl=hu&gs_nf=3...&bpcl=38093640

                            Komment


                              #15
                              És ha így írod de, hogy ABBA, akkor még zenélni és énekelni is fog. ...

                              Ez megint olyan dekli-dekni féle dolog érzésem szerint. Irodistaként nekem is muszáj ügyelnem anyagrendelésnél a szakzsargonra. Pl. rögzítőgyűrű tengelyhez, lent meg a szakik között simán külső zéger.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X