Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Wartburgok minden mennyiségben

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Papír ügyben, mert ahány látogatás, annyi változat az okmányirodában.

    Március óta újabb mondatnak kell szerepelnie az adásvételin: bizalmi vagyonkezelésben a jármű nem szerepel.

    Továbbá, a nem annyira régi de még két lapos zöld forgalmit sem fogadják már el sima vizsgaállomáson, NKH-s vizsgára nyert beutalót akinek a járműve ilyennel van ellátva, új rendszám ide vagy oda, nem számít.

    A Pannoniák levizsgáztak és lepapírozódtak, jelenleg az újabb 1.3 Trans 10 év utáni újra beüzemelése folyik és be szeretném fejezni az 1968-as Wartburgomat is végre. Ez utóbbinál karbi és egyéb problémák miatt maradt abba a munka (na meg a Trans vizsgáztatása, papírozása nem kevés pénzt felemésztett).

    wartburg garázs -en írogatok mindenféle Wartburgos dolgokat, ha esetleg valaki tud segíteni, jól jön
    mátéapu és -t5- kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      bizalmi vagyonkezelésben a jármű nem szerepel
      Az is le van írva, hogy ez mit jelent?
      Everything is better when you decide you don't care.

      Komment


        #18
        írogatok mindenféle Wartburgos dolgokat
        Jó olvasgatni az irományaidat. Kár, hogy nem itt kezdted el írogatni.
        Everything is better when you decide you don't care.

        Komment


          #19
          Mostanában divatosak a különféle vagyonkezelési megbízások. Amikor egy-egy erre szakosodott céget (pl bankot) megbízol azzal, hogy kezelje a vagyonodat, befektesse a pénzedet. Adott esetben a jármű részese lehet egy befektetési fedezetnek, a szerződésben amely közted és a vagyonkezelő között jött létre. Na ha ilyenkor eladod a járművet ugrott a fedezett, tehát nyilatkoznod kell a hivatalos magánokiratban, hogy nem szerepel ilyen szerződésben az adásvétel tárgyát képező jármű. Így magyaráz taki árpi.

          Komment


            #20
            A freeblogon kezdődött, aztán amikor elromlott végleg, akkor találtam rá a garazs.net -re. Egyszerű, ingyenes, gyors, jó. Itt nem is tudtam, hogy van blogolási lehetőség.

            Komment


              #21
              Elkészült a zöld Trans is:
              Trans 1990 - no. 371

              Vizsgára vár az 1968-asom:
              Click image for larger version

Name:	55469.jpg
Views:	1
Size:	27.3 KB
ID:	140839

              Click image for larger version

Name:	55470.jpg
Views:	1
Size:	26.2 KB
ID:	140840

              Erre már rá merem mondani, hogy egész tűrhetően sikerült
              sepy, OdinHEM és 7 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                ...és a múlt héten sikeresen le is vizsgázott. Természetesen NEM OT-s, a sima két év bőven elég és sajnos nem is mehet OT-ra sajátságos története miatt.
                A vizsga utáni első hosszabb út a bácsihoz vezetett, akitől vettem, ő volt 1972 óta a tulajdonosa. Nagyon tetszett neki az autó, de természetesen rögtön fel is hívta a figyelmem pár dologra - amire természetesen én nem is gondoltam volna Persze van kb 30 év előnye Wartburg üzemeltetés során! Ami azért nem mindegy.
                A blogra szeretnék egy "összefoglalót" írni az autóról és annak hibáiról. Nagyon nehéz szülés volt és a végére már teljesen "kiábrándultam" belőle, annyi hiba és akadály merült fel, szinte egyre távolabb került a cél ahelyett, hogy közelebb került volna. Na de egyszer csak elkészült. Van még egy kis füzet benne amibe a hibákat írom, mert van, sok. De azért más így szerelni, hogy ha van kedvem akkor dolgozom rajta valamit ÉS aztán kimegyek egy körre, mintsem órákat tölteni a garázsban miközben megkapom, hogy "mi a fenét csinálták hisz' ugyanúgy néz ki mint tegnap/múltkor/tavaly"... Szóval most már kicsit több a pozitívum, van erdeménye is a munkának.
                zahi, sepy és 8 további látogató kedvelte ezt.

                Komment


                  #23
                  Az a baj ért, hogy van egy Porsche 924 a garázsban. Kell 1-2 tanács olyantól, aki már foglalkozott ilyesmivel, ha esetleg olvassa valaki, jelentkezzen. Köszöntem.

                  Komment


                    #24
                    Az a baj ért, hogy van egy Porsche 924 a garázsban.
                    Ilyen bajok érhetnének engem is....

                    Komment


                      #25
                      Ilyen jó ára van a Wartburgnak

                      Komment


                        #26
                        Hát a Porka az egy komolyabb bringa árát sem érte el. Feltettem róla egy pár képet, de nem tudom, hogy kell ide berakni, a képeim között vannak. Azt is ér figyelembe venni, hogy a Wartburgokból egyre kevesebb van és már jó ideje meredeken felfelé tart az áruk, a 924-esek ára konkrétan most van a mélyponton. Egy szép Wartburg árából veszel két műszakis 924-est, csak szólok. Na most nekem volt pár szép Wartburgom, ehhez képest egy forgalomból ideiglenesen kivont romot trélereztem haza 300km-ről, ami egy éve van a nevemen és még nem indult be a motorja sem. Akkor _most_ tegye fel a kezét aki szeretne ilyet otthonra! Nem látom a jelentkezőket

                        A Pannónia vizsgája két éve volt. Idén járt le a műszaki, természetesen csont nélkül vette. Megpróbálok feltenni egy képet.

                        - - - Updated - - -

                        Click image for larger version

Name:	pann_vizsga.jpg
Views:	1
Size:	196.1 KB
ID:	148886
                        Mondom megpróbálok. Ez látszik? 55 éve a családban, 55 éve az utakon.

                        Komment


                          #27
                          Látszik és nagyon tettszik!

                          Komment


                            #28
                            Click image for larger version

Name:	924eleje.jpg
Views:	1
Size:	194.7 KB
ID:	148895
                            Ez pedig egy mai a mostani játékról. Ja a háttérben a piroska is ott van

                            Komment

                            Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X