Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Elszomorító hozzáállás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    "Neem vasedény ????"

    Komment


      #32
      Sokszor gondolja úgy az ember, hogy az ő problémája a legelső és ez mással nem történt meg. AZ első időkben voltam így én is. Leírtam a gondom és jött egy üzenet, hogy ez ki van tárgyalva, keressem a választ a márka szerelésnél. Hát kerestem. Meglett. részletesen és még további hsz-ekben még teljesebben. Más- más tapasztalatokkal. S, hogy minden szép és napos legyen, már csak akkor kérdeztem, ha tényleg nem találtam a megelőző hozzászólásokban, a választ, de akkor is többnyire az derült ki, hogy én voltam esetleg figyelmetlen. Szerintem a márka kategóriák is jól el vannak különítve és azon belül az egyes probléma körök is. nekem ez a tapasztalatom. Nem sértődtem.

      Komment


        #33
        Szomorú ha mindebből csak az jön le, hogy kioktató a csapatunk. valóban vannak olyan részek mik már leírtak között megtalálhatók. Én úgy gondolom meg kellene bennünket ismerni és más lenne az elhamarkodott vélemény.Igaz a lakodalmi pörkölt sem egyformán tetszik mindenkinek.

        Komment


          #34
          Szerintem itt remekül reprezentáltuk ismét, hogy miért érdemes ennek a közösségnek a tagjává válni. De csak aki akar. Nem lehet és nem is kell mindenkinek megfelelni. Aki ezt szeretné jöjjön, aki nem, az ne. Csak ne rajtunk élje ki frusztrációit.

          Egyébként norvég teflon nem kell. Már van kettő és csak egyre rondábbak.

          A hangszórókat hol lehet átvenni?

          Komment


            #35
            Nekem van egy pár,szívesen adok-igaz,hogy gumishoz kell vinni,mert a membrán defektes,de attól még hanszó.........,viszont van még írásvetítőm is,abból is lehet,de kizárólag csak igényjogosultaknak kérni,sajnos az sem NDK-s.

            Alkalomadtán békülünk:Che

            Komment


              #36
              taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A hangszórókat hol lehet átvenni?
              Nálam !
              Ha szereted a RONDA dolgokat rozsdás és pocsék létezik.
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #37
                mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nálam !
                Ha szereted a RONDA dolgokat rozsdás és pocsék létezik.
                Ez nagyon jó promóciós szöveg volt hozzájuk.

                Komment


                  #38
                  mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nálam !
                  Ha szereted a RONDA dolgokat rozsdás és pocsék létezik.
                  Szerintem ez nem jó reklám szöveg! Talán ez jobb: Ha szereted a különc markáns dolgokat: p patinás és nagy lehetőségeket rejtő...

                  Komment


                    #39
                    taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szerintem itt remekül reprezentáltuk ismét, hogy miért érdemes ennek a közösségnek a tagjává válni. De csak aki akar. Nem lehet és nem is kell mindenkinek megfelelni. Aki ezt szeretné jöjjön, aki nem, az ne. Csak ne rajtunk élje ki frusztrációit.

                    Egyébként norvég teflon nem kell. Már van kettő és csak egyre rondábbak.

                    A hangszórókat hol lehet átvenni?
                    "Hallo itt allatforgalmi" Kern Andras Hallo belvaros talan ez a cime Maja2 Lengyel radiosmagnoval vettem fel a 80-as evek elejen meg egy par masik kabaret es annak idejen kivulrol tudtam az egeszet .
                    Utoljára szerkesztve a következő által: movisz; 2019 nov. 16, 21:39.

                    Komment


                      #40
                      Igen,-forgalmazunk mindent,a szurikátától a bölényig,sajnos még a mamut klónozás alatt áll,de talán jövőre már azt is,ha másból nem,hát gipszből,kívül valkiddal festve,ja és hangszórónk is van,de azt még nem lehet rendelni,mert most rozsdásítjuk,egyébként mamut hangot fog kiadni.

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X