Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozom

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozom

    Szervusztok,
    Egy pest megyei faluban tengetem nyugdíjas éveimet (66) a fiammal (21) aki elkezdte gyüjtögetni az öreg mocikat leginkább 50ccm kategóriában.
    Később aztán változott és jöttek nagyobbak is.
    Babetta 228,Babetta 206,Riga 12, Zündapp SP3000, Simson star, Simson SR2E, Csepel 125D, Tatran 125, Honda XL250, MZ 250TS.
    Jelenleg az SR2 felujjításán dolgozom, amely eredetileg hammerschlagblau színü volt és ezt kapja vissza.
    A meglévő motorokhoz már szinte mindent beszereztem, de a Zündappal van gondom.
    Sem bolt, sem használt alkatrész nincs hozzá. Vagy csak én vagyok bamba..
    Ha valaki tud ilyen alkatrészről, vagy boltról megköszönném ha elárulja.
    További csiszolgatós szép napot kivánok.
    Fergusson, kvaga és 8 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Üdv,
    én a Zündappomhoz egyenesen Hollandiából szereztem be az alkatrészeket (ja, meg a motorkerékpárt is), vannak utángyártott holmik, de létezik echte gyári alkatrész is náluk. Ha ilyen gyártmányú kétkerekűvel babráltok, érdemes tiszta forrásból építkezni, az én tapasztalataim szerint rendkívül segítőkész, számos megoldásra nyitott vállalkozás az övék.
    https://www.zundapp.com/
    remélem, Alpha-hoz is van cucc,
    üdv
    Titus, pasetta és Atti69 kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Köszönöm Zénó,
      Ezt a webshopot még nem fedeztem fel, a svájci Belmondo-n már túl vagyok de sajna nekik nincs.
      Gyorsan megnéztem a holland oldalon, nem láttam, most jön a levelezés.
      Egyébként a blokkon lévő alumínium kuplungkiemelő karnak van letörve az egyik fele. (bowden dió rögzül benne)
      Valamint hiányzik mindkét oldali takarólemez.
      Köszönöm a segítséget.
      Nyugodalmas jó éjszakát mindankinek

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X