Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Még nem adom fel!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Még nem adom fel!

    Sziasztok!
    Ildi vagyok de gondolom erre magatoktól is rájöttetek!????
    Nos azért" jöttem", hogy bármilyen információt, javítási tippet, tanácsokat, ötleteket , esetleg alkatrészeket találják itt a fórumon.
    ​​1986-os Suzuki Swift 1.0 Automata autónk van,ami ugyebár elég ritka.
    Röviden ennyi!????
    Ui.:Bármiben tudsz segíteni, csak nyugodtan keress!????
    mátéapu és zahi kedvelte ezt.

    #2
    Ildi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ildi vagyok de gondolom erre magatoktól is rájöttetek!????
    Hosszasan töprengtem.. majd elkezdtem matekozni.. Mert abban azé jó vagyok. Kétszer is átszámoltam, s nekem is az jött ki Te Ildi vagy. Feladni nem is szabad! Üdv!
    joker, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Ildi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ildi vagyok
      Szia ! Ne add fel !

      Mesélj mit szertnél,mi a problémád?Motor,váltó,futómű,elektromos,kaszni...egyéb?????????
      sepy és zahi kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #4
        Kedves Ildi!

        Azt értem,hogy a Suzukival bajok vannak,de az írásodból nem derül ki,hogy pontosan hol van a hiba és milyen alakatrészre van szükséged,-beláthatod,hogy a hiba elhárításához először annak okát tudnunk kell.

        Üdvözlettel:Che
        pasetta és zahi kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Bocsánat!
          A hiba az , hogy elszakadt a gázbowden ,ami ennél a típusnál egybe van öntve a sebességváltó bowdenjével????
          Jártam bowden javítónál aki ilyet még nem látott....azt az írtam Bowden gyártónak aki ilyet nem tud készíteni...adtam fel hírdetést de ilyet senki nem látott még...
          Nos itt tartok a probléma megoldásához vezető rögös úton...

          Komment


            #6
            Ja!
            Bocsánat mindenkitől de nem vagyok "túl otthonos" az okos telefonok és a gyors válasz mindig késni fog!????
            sepy és mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Szia Ildi!
              Örülök, hogy ránk találtál! Sokan tudnak sokfélét, ezért MI vagyunk a legjobb csapat! Biztosan tudunk segíteni! Én sajnos az autók terén buta vagyok, járatlan, de próbálok segíteni. Első blikkre egy linket teszek ide. Ez talán segít.
              https://www.suzuminn.hu/Suzuki-alkatresz-aruhaz.html
              Che kedvelte ezt.

              Komment


                #8

                Ildi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Bocsánat!
                A hiba az , hogy elszakadt a gázbowden ,ami ennél a típusnál egybe van öntve a sebességváltó bowdenjével????
                Kezdjük azzal,hogy nincs bocsánat(csak sértődés van,de azt béküléskor rendezzük)

                A bovden-javítót nem értem?! Ha nem láttam még olyat,akkor kihívásnak érzem...akkor legfeljebb belsőbovdent készíthetett volna,esetleg egy kiváltó darabot,ami külön beépíthető.????Nem írtad mely vidéken szenvedsz a problémáddal?(nem kötelező,de a legtöbben bevállaljuk)
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #9
                  Pasetta!
                  Köszönöm szépen a linkeket de a "suzuki alkatrészek" című eladók közül eddig 10-et kerestem meg,pluss p bontósok közül 6-ot és sajnos nem jártam sikerrel...Sokan csak az 1989-től gyártott típusoktól árulnak alkatrészeket ????
                  Köszönöm azért, hogy próbálsz segíteni!

                  Komment


                    #10
                    Gondolom mivel nem hobbi autó hanem napi használatban van s közöltem vele, hogy nem tudok "csillagászati" árat fizetni a munkájáért már nem volt kihívás a számára!
                    Érdligeten lakom, nem titok.????

                    Komment


                      #11
                      A tagtársak segítségére lehet ez a cég: https://www.bowdentechnika.hu/hu/
                      7130 Tolna, Festetich u. 2.
                      Esetleg másik cég: 1138 Budapest, Váci út 168.
                      (Rénóudvar, volt csavargyár)
                      https://bowden-javitas.hu/kapcsolat#...-ed4d0d21-35bb
                      Utoljára szerkesztve a következő által: pasetta; 2019 dec. 30, 20:27.

                      Komment


                        #12
                        Ildi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Érdligeten lakom,
                        Így csak szurkolok .......töbszáz km.
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          #13
                          Ha bovdenes a "gáz".. akkor nem lehet akadály egy belső csere.. legyártással sem. Akkor Mi most egy kedves műszaki érdeklődésű hölgynek (leánynak) segédkezünk? Ez lenne a második tippem.. Nevezett alkatrészről egy kép + méretezés sokat segítene.

                          Komment


                            #14
                            Azt is köszönöm!!!

                            Komment


                              #15
                              Atti69!
                              Íme a "probléma"...
                              Inkább "nyanya"...

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X