Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Öreg járgány is megnyalja a naftát.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Öreg járgány is megnyalja a naftát.

    Üdvözlök mindenkit.
    Azért regisztráltam, mert miután a cirkálómat elvesztettem, (könnyen jött, könnyen ment)
    ideje lenne leporolni és foglalkozni a motoraimmal.
    Magamról, 10 éves koromban kezdtem motorozni (Panni, Berva ), majd 13 évesen volt szerencsém
    több nagymotorhoz (250, 350, 750). Két évet vidéken töltöttem és az ÁG - nak sok motorja volt,
    Csepel 250,Pannónia, Jawa 350, oldalkocsis BMW 750. (A BMW-t nem tudtam segítség nélkül berúgni.)
    Aztán volt Danuviám,Tündém, Tatranom, oldalkocsis Pannóniám. Néhány hónapig kölcsön oldalkocsis Junak.
    Az autóimról: púpos Warszawa, Skoda Felicia, fecske Merci, P Fiat 1500, R4, Citroen GS, GSA, Elena.
    Sajnos mind eladva.
    A meglévő motorok: több kismotor, a java S. Schwalbe. Jawa Pionyr, és Ideál. Nagyobbak: Danuvia, Junak 350,
    meg a csúcs, egy Tünde.
    És a fejcsóválás miatt, kb. 25 évesen kidobtam egy kpt. szétszedett Jawa Ideál-t, nem kellett apám szétszedett,
    jó állapotú 250-es Simsonja (valakinek elajándékozta), és veszni hagytam egy tankváltós oldalkocsis, üzemképes
    Harley Davidson-t (ami kb. 1 heti fizetésbe került volna). Ennyit rólam. És most ahogy eszembe jutottak
    ezek a dolgok, megyek és megint kopogtatom a homlokommal a falat.
    Bocs a hosszúságért, további jó fórumozást.
    Atti69, szőrös és 4 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Szia!
    Üdvözöllek körünkben.Úgy tűnik,kipróbáltál néhány járgányt(te sem vagy mai gyerek!)

    Azt mondta az egyik veterános ismerősöm,ne azon gondolkodj ami elment:az már elmúlt,azt mutasd amid van,és mesélj mit szeretnél.....Abból még lehet valami!
    Atti69, sepy és 5 további látogató kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Piszokfed eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      megyek és megint kopogtatom a homlokommal a falat.
      Én csak egyetlen, a mostani sajátommal azonos évjáratú és típusú (TLF) motort tékozoltam el, és az is nagyon fáj. ...de Mátéapunak van igaza (már megint!)
      Atti69 kedvelte ezt.

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X