Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Molinári bemutatkozója

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Molinári bemutatkozója

    Sziasztok!
    Nagyon örülök ,hogy megtaláltam az oldalt, nagyon tetszik nekem. Siklóson születtem 1964-ben, de nem a kor számít hanem a szív.
    Jelenleg 3 motorkerékpár tulajdonosa vagyok : simson s51,1984 ETZ 250, 1983 yamaha xs 1100, valamint 3hete indultam el a pannonia T1 építés rögös útján.
    Ebben most ott tartok a váz homokszóráson van, emellett van egy blokkom aminek hiányzik a lánckerék melletti kilóméteróra kihajtást tartó bakja.
    Ezt megoldom egy darab aluminiumból, csak heggesztőt kell hozzá találnom. A hiányzó alkatrészeket lassan összevásárolgatom. "Ajjaj mikorra lesz ez motorozható?" Szép kezdet, szóval rossz helyre írtam a bemutatkozást.
    Szóval örülok ,hogy ittvagyok, igyekszem sokat tanulni és " jól viselkedni".
    Utoljára szerkesztve a következő által: Molinári; 2020 nov. 08, 09:09.
    emu, mir-mur és 3 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Molinári eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jól viselkedni".
    Szia!
    Büntiből: te köszöntöd az ezután következő belépőket,ha nem :minden nap beszámolsz a felújítás folyamatáról,ha igen akkor is!
    Nyugi ,nem harap senki.....
    Atti69, Titus és 2 további látogató kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Szia mátéapu!
      Igérem folyamatosan beszámolok a felújításról szöveggel és képekkel is.
      A köszöntést is szívesen vállalnám ,de a munkahelyi elfoglaltságom miatt nem tudok sok időt szakítani a számítógépre, kívétel az ilyen napok mint ma ,szabadnapos vagyok.
      Sokszor délutános is az 14órától 22-ig tart.
      Nem félek ,hogy haraptok, kedvesek vagytok. Igyekszem megismerni mindent pl:üzenetküldés stb..stb.
      Szép napot kívánok mindenkinek.
      pasetta, mátéapu és sepy kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Molinári eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szép kezdet, szóval rossz helyre írtam a bemutatkozást.
        Attól az még bemutatkozás! Nem vagyok profi (de nagyon nem ám!!!) sem a fórumozásban, sem a motorszerelésben mégis van sikerélményem mindkét területen. Itt vagyok, a tlf meg átment a műszakin. Tegnap is mentem egy 85 km-es kört, igaz, a hideget nem egyformán bírjuk. Hajrá!!!
        Atti69, Titus és 3 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Megoldottam. Üdv a fórumon, én lennék az egyik moderátor.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #6
            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nyugi ,nem harap senki.....
            Akkor velem mér' morcoskdsz állandóan!

            Komment


              #7
              emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Akkor velem mér' morcoskdsz állandóan!
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #8
                aki itt haragudik... annak általában vannak bizonyos hátsó szándékai.. mint nekem..

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X