Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Palástköszörű

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Palástköszörű

    Üdvözletem mindenkinek!

    Azért regisztráltam be a fórumra mert van egy KU-250/750 palástköszörű gépem és egy kis javítást kellene rajta eszközönöm.
    Google kereső segítségével, gépkönyvet keresve bukkantam rá az oldalra és regisztráltam annak reményében, hogy itt találok valakit aki rendelkezik a számomra szükséges gépkönyvvel!

    Tisztelettel Windy
    Kopasz 1 kedvelte ezt.

    #2
    Windy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    van egy KU-250/750 palástköszörű gépem és egy kis javítást kellene rajta eszközönöm
    Üdv Windy! Megnézem, hogy be van-e szkennelve, ha nincs, amint lesz egy kis időm beszkennelem és szívesen elküldöm.
    pasetta, mátéapu és movisz kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Windy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      van egy KU-250/750 palástköszörű gépem és egy kis javítást kellene rajta eszközönöm.
      Küldtem!
      Sajnos nekem is fénymásoltban van meg, ezért ilyen a minősége, de jobb a semminél.

      A szélesebb rajzokat betűvel is elláttam, átfedéssel szkenneltem be, hogy nyomtatás esetén össze lehessen illeszteni. Így jobban átlátható.
      Ahol tudtam, egybe szkenneltem a rajzot, itt hiányoznak a számozások, de az előtte lévő rajzokon megvan.
      98 képnek kellett mennie.
      Nem értem rá összefűzni őket, de ha kell szólj, utána lapozni, vagy görgetni tudod őket.


      Remélem, tudtam segíteni.
      Utoljára szerkesztve a következő által: Kopasz 1; 2021 jún. 16, 17:55.
      Atti69, movisz és 3 további látogató kedvelte ezt.

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X