Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MZ TS 250/1 - cibi

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    NE sajnáld az anyagot,tőle főleg ha nem alapméretű,a gyujtást meg 2,5+0,1-0,1-közé álitsd .Lehet,nagyobb főfuvóka is kell.Egyszer véletlenül simson tüszelepet tettem be és alig kapott anyagot.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #17
      értem szóval vegyem vissza az előgyujtást jobban,fúvóka ügyileg még az eredetiek és nemhiszem hogy cserélve lettek volna de köszönöm a tippet

      Komment


        #18
        egy olyan kérdésem lenne hogy az mz hengerből a perselyt kilehet e szedni mint pl a simsonból vagy egybe van öntve?
        valaki esetleg nemtudja?
        Utoljára szerkesztve a következő által: cibi; 2013 ápr. 06, 20:15.

        Komment


          #19
          tud valaki az előző kérdésre valamit mondani??

          Komment


            #20
            Üdv!
            Nekem is TS 250/1-em van és a perselyt nem lehet MZ hengerből kivenni.

            Komment


              #21
              cibi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              dugattyú illesztési hézaga
              3-4 század, esetleg 6.


              cibi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              mi a maximális értéke és a gyűrű laphézagnak
              Ha a gyűrű két vége közti hézagra gondolsz, az 1 tized új onnan fúrt motornál, 4-5 tized körül cserés. Ha a horony és a gyűrű szélességének a különbségére gondolsz, ott ha jól emlékszem 5 század körül van.
              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

              Komment


                #22
                értem köszönöm a válaszokat

                Komment


                  #23
                  hali tudna valali abban segíteni hogy mik a méretei pontosan a /1 es hajtpókarának vagy melyik új típusu motoréval azonos? válaszokat előreis köszönöm

                  Komment


                    #24
                    Szerintem megegyezik az etz hajtókarjával. Hátha van még valaki aki többet tud erről.

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X