Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ot rendszám

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ot rendszám

    Sziasztok ! Köszönöm a befogadást .Veterán motor és autó szerelmese vagyok javítom és építgetem ezeket . Van egy Honda GL 1000-es első generációs motorom .
    Az aktuális kérdésem az volna :

    OT RENDSZÁMOS JÁRMŰ ÁTÍRÁSÁHOZ SZÜKSÉGES-E EREDETVIZSGÁLAT ?

    #2
    Szia ! Légy üdvözölve a csapatunkban. Ha jól értem, egy OT járművet vettél, és azt akarod átíratni. Ebben az a rossz hír, hogy OT rendszám nem vásárolható meg a járművel együtt. Az OT addig érvényes, még az előző tulaj nevén van , Azzal nem adható el. Ha te OT val szeretnéd, akkor a járművet papír nélkül veszed, és végigjárod a procedúrát meg fizeted a sok pénzt. Ha OT képes akkor nálad is az lehet, de nem tudod OT-s ként átíratni. Sajnos !
    wsievers, Jankó51 és 4 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Köszönöm a tájékoztatást .
      Egy másik kérdés :A gépemen fehér gumibetét csíkos ( nem festett ,fehér vulkanizált gumi gyűrű ) gumi van .A fehér csík el van sötétedve szürkülve . Mivel lehet megtisztítani,ha a kitartó mosás nem segít ?

      Komment


        #4
        lallersl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Köszönöm a tájékoztatást .
        Egy másik kérdés :A gépemen fehér gumibetét csíkos ( nem festett ,fehér vulkanizált gumi gyűrű ) gumi van .A fehér csík el van sötétedve szürkülve . Mivel lehet megtisztítani,ha a kitartó mosás nem segít ?
        Csak tipp, próbáld ki a hidrogén-peroxidot(szőkítőpor ). Bekened, UV lámpa, vagy egyszerűen kiteszed a napra. Megsárgult műanyagokat fehérítünk vissza vele, szerintem a gumin is működik, a sárgás-barnás elszíneződést a műanyagnál a bór adja, a guminál is valószínűleg az..
        pasetta, Jankó51 és 2 további látogató kedvelte ezt.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          #5
          Szervusztok! Azért ÓVATOSAN ezzel a szerrel fiúk! Én annak idején ostoba taknyos suhancként majdnem pórul jártam vele. Szűk, zárt, menekülési út nélküli térben használtam műgyantát. A védőruha, oxigénpalack és maszk nem volt. A reakciók közben gáz képződött, nagy hő. A látásom és a légútjaim kis mértékben károsodtak mire kijutottam a szabadba. A vegytechnikus őrjöngött. Azonnal pőrére kellett vetkőznöm, a ruháim vas konténerbe én meg a vegymentesítő tus alá kerültem. Persze nagy valószínűség szerint erős koncentrációban volt jelen a légtérben az anyag. https://hu.wikipedia.org/wiki/Hidrog%C3%A9n-peroxid
          mir-mur kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X