lacooka96 eredeti hozzászólása
Hozzászólás megtekintése
Ha nem tévedek itt a nyár, és kezdődnek a motoros programok a Pannóniásoknak is, így Gyula nem nagyon ér rá szerelni.Úgy volna a becsületes, ha maga helyett Ő ajánlana egy megbízható, nyáron is dolgozó motor építőt. Nem olyan bonyolult egy Pannóniát összerakni. Ha mégis elakadás van telefonon könnyen lehet segítséget kérni a mai világban.
Legrosszabb esetben magad uram ha szolgád nincsen elven saját magad fejezed be. Ebben itt a fórumon szívesen segítünk, azt mondjuk nem ígérem, hogy azonnal.
A tagok forgalma kissé megcsappant az utóbbi években.

Komment