Közlemény

Collapse
No announcement yet.

László a régi olasz autó rajongó...

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    László a régi olasz autó rajongó...

    Üdvözlet mindenkinek a fórumon, Torjay Lászó vagyok régóta olasz autó rajongó. Már gyerekkorom óta érdekelnek az autók, lehet azért is mert édesapám versenyzett is a 70-es évek végén. A szerelést is mellette tanultam meg amit hobby szinten űzök. Valahogy mindig az olasz autók vonzottak, persze van jó pár kivétel ami szintén megdobogtatja a szívemet. jelenleg egy veterán és egy veterán korú autóm van. Az 1974-ben gyártott Fiat 127-esem idén nyáron kapta meg a Muzeális Minősítést, az Alfa Romeo Alfasud restaurálása pedig folyamatban van. Remélem jövőre az Alfasud is kész lesz! A 127-es Fiat újkora óta a családban van, nagyapám vette a Merkur-tól és 89 óta van nálam. Mondhatni valóban családtag! A fő hobbyt számomra az oldtimer és youngtimer autók jelentik, de persze nem kizárólag. A munkán is szorosan kapcsolódik ehhez a témakörhöz, régi olasz autók alkatrészeinek a forgalmazásával foglalkozom. Sziasztok, T. Laci

    #2
    Click image for larger version

Name:	FIAT BALILLA 508 A 1936 001.jpg
Views:	1
Size:	193.8 KB
ID:	133841Click image for larger version

Name:	FIAT BALILLA 508 A 1936 015.jpg
Views:	1
Size:	195.3 KB
ID:	133842Click image for larger version

Name:	FIAT BALILLA 508 A 1936 005.jpg
Views:	1
Size:	198.0 KB
ID:	133843

    Ez egy kicsit öregebb FIAT (1936) , magyar papírral, 1972-ben vonták ki a forgalomból. Üdvözlettel.
    Utoljára szerkesztve a következő által: dafko54; 2012 dec. 17, 20:18.

    Komment


      #3
      Szia eladó FIAT BALILLA ha eladó és jó az ára engem érdekelne
      üdv Bongyor

      Komment


        #4
        Szervusz . Eladónak eladó , de valószínűleg az ára miatt nem kell senkinek . Én 20 évvel ezelőtt egy új Lada árának több mint a felét adtam érte. Igen . Így változik a világ . Üdvözlettel . ( A "yutbon" FIAT Balilla indítása 1936 cím alatt működés közben megtekinthető. )

        Komment


          #5
          Szia-TLaci!
          Van-egy-tanacsod,ki-tudna-megjavitani+alkatreszeket-beszerezni-egy-Alfa-Spider2000(1980)-es-autot?
          Köszönettel:Kallai-Tibor

          Komment


            #6
            Szia Laci.Olvasom,hogy olasz alkatrészekkel foglalkozol.Fiat 615N-hez keresek hátsó lámpát,oldalirányjelzőt,klédergumit,leírást-dokumentációt.Megköszönném a segítségedet.Üdv Matuka

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X