Közlemény

Collapse
No announcement yet.

izzitó gyertya - zotyika

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    nivaronin elfekvő dugattyút eladod,és ha eladod menyi az ára.Mert lehet,hogy az a baja nem a szivattyú.

    Komment


      #17
      Privátba ránézünk.Az egész világ eladó.

      Komment


        #18
        Szeretném megtudni,hogy k25-ös szerelési utmutatot vagy könyvet hol találok.

        Komment


          #19
          Itt az orrod előtt a letöltésekben.Meg nálam az agyamban.

          Komment


            #20
            zetor müszaki adatai könyvem megvan de abba nincs benne a szerelési utmutató nekem a műhely kőnyv kellene.

            Komment


              #21
              Hát szakirodalomban nincs olyan hogy:végy egy kulcsot lazitsd meg vedd ki ...stb Én még nem találkoztam ilyennel.

              Komment


                #22
                nivaronin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Én még nem találkoztam ilyennel.
                Akkor még nézelődhetsz,én a trabantoskönyvből tanultam,ott le volt irva mit milyen szerszámmal kell szerelni.
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #23
                  Én K25 -ben gondolkodtam .Láttam már sok irodalmat de ilyen nem volt benne-

                  Komment


                    #24
                    sziasztok a régi könyvek.hu-n megtaláltam a zetor 25,zetor 25 k és a zetor super 42 traktorokhoz a műhely könyvet

                    Komment


                      #25
                      Üdv !Ezek kellenek a felújításhoz.Belenézek néha ,kell egy csapágy vagy egyéb méret.Teljesen felkészítettem a k25 blokkot felújításra.Megy a műhelybe ,vonalba fúrás ,kap főtengelyt csapágyat stb..

                      Komment


                        #26
                        Most már itt is megtalálható a műhelykönyv a letöltéseknél.

                        Komment


                          #27
                          Üdv !Használjuk ha kell.Én nagyjából látom a fényt az alagút végén .Kész a traki hengerfejem.Brutál jó lett.Új szelepek ,sik köszörülve,új szelepvezetők.Most jön a blokk vonalba fúrása..

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X