Közlemény

Collapse
No announcement yet.

kyohime

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    kyohime

    Üdvözlök mindenkit.
    20 éve vezetek, de eddig -én mint oktondi fehérnép-, csak használtam az autót , ha egyet köhögött rohantam szerelőhöz. Most viszont körberöhögtek a szakik ugyanis szereztem egy 1.1 trabit és egy 1.3 wartburgot és őket szerettem volna kicsit rendbetétetni. Bepipultam, hogy akkor majd én! Túl vagyok már gyertyacserén, akkumulátor saru-vagymi cserén megreparáltam az ablakfűtést ilyesmi. Még csak fél maréknyi alkatrész maradt ki de működik.
    Ja és kaptam egy kissé leharcolt simson start is. Annak majd tavasszal állok neki.

    #2
    Szervusz, üdv a fórumon!

    Elég sokan úgy kezdik, hogy marad egy marék csavar... Hosszútávon nem a legjobb dolog így csinálni, de majd belejössz aztán egyre kevesebb marad meg a javítások után.
    és OdinHEM kedvelte ezt.
    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

    Komment


      #3
      Üdv a fórumon!

      kyohime eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Még csak fél maréknyi alkatrész maradt ki de működik .
      Ez a kijelentés nagyon tetszik

      kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Elég sokan úgy kezdik, hogy marad egy marék csavar...
      Kollarg, nagy igazság ez
      Visszatérve, remélem jól fogod érezni magad itt, és ha segítségre lenne szükséged az írd meg. Biztos, hogy kapsz megfelelő választ a problémára.
      és OdinHEM kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Üdvözöllek csak kitartás és nagyobb figyelem és egyre kevesebb alkatrész fog kimaradni. Mindenki így kezdi csak mások mint tanulók Te pedig mint gyakorló Te is megfogod fizetni a tanuló pénzt csak részletekben. Itt a fórumon sok igazi Szakival tudsz csevegni és a segítő szándék biztos, csak ne akard egyedül járni a kezdő szerelők "rögös" útját mert az sokba kerül! Bátorság és sok sikert kívánok . Üdv. Sepy
        mir-mur, és Che kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          kyohime, Üdv!
          Nekem a Ladáimból maradt mindig egy marék csavar, vagy más "fölösleges" cucc, és működött mindig. Eladásig nem hiányzott belőle. De ma már úgy csinálom, hogy megnézem mit-honnan szedek ki, és ugyanúgy próbálom helyesen összerakni, de így is szokott maradni Ne add fel
          kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            mittom és kollarg kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Kedves Kyohime, én is üdvözöllek a fórumon,és örülök,hogy gyarapítod női tagjaink számát. Már rám fér a támogatás,nagyon egyedül érzem itt magam. :-) Sok sikert a felújításhoz. A.

              Komment


                #8
                kyohime eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ja és kaptam egy kissé leharcolt simson start is. Annak majd tavasszal állok neki.
                Üdvözöllek a fórumon, és a motorosok közt is immár


                kyohime eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Még csak fél maréknyi alkatrész maradt ki de működik
                Úgy hívjuk felesleges alkatrész...Ne félj nem fog elfogyni...csak tedd el mert következő alkalomkor ezeket kell betenni, és a bentlevőket kifelejteni. Így működik a ciklus
                OdinHEM, TLF65 és 3 további látogató kedvelte ezt.
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment


                  #9
                  wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  .Ne félj nem fog elfogyni...csak tedd el mert következő alkalomkor ezeket kell betenni
                  Na persze ! Csak hova is tettem ? Ismerős a szitu Nekem is marad mindig valami, de a modern technika ezen is segít. Minden fázist lefényképezek a telefonommal ! Érezd jól magad, és kérdezz bátran.

                  Komment


                    #10
                    Hát igen
                    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Minden fázist lefényképezek a telefonommal
                    én a nyakamon lévő aparátot használom,és addig tornáztatom mig az utolsó tálcából is elfogy az alkatrész.
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      #11
                      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nekem is marad mindig valami, de a modern technika ezen is segít. Minden fázist lefényképezek a telefonommal
                      Én is hasonló módon járok el, ha addig számomra ismeretlen dolgot kell javítanom.

                      Komment


                        #12
                        kyohime!

                        Én is üdvözöllek! Simson Star-ban van tapasztalatom,(elég nagy) ha odáig jutsz és elakadnál,csak kérdezz bátran!
                        Nekem is sokat segítettek a Pannoniás kollégák,hiszen senki sem úgy született,hogy mindenhez ért!

                        Komment


                          #13
                          Szia!
                          Bármilyen segítségre van szükséged szólj.
                          Nekem is van Trabantom, segítek szívesen.

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X