Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Szeretem a motorokat

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Szeretem a motorokat

    Hello mindenkinek!Egy Rácalmási srác vagyok.A gyerekkorom első motorját újítottam fel egy jawa mustangot.Egy már majdnem kész van,és van még három.Egyenlőre ennyi is elég.Amit még szeretnék egy jawa ideal azok nagyon tetszenek.

    #2
    Magyaros öltözetű 81! Köszöntelek a Fórumon. Itt sok hasonló képen érző benzin gőzzel megfertőzött emberrel találkozhatsz. Bízván számíthatsz segítő készségükre, szakmai tudásukra melyet szívesen megosztanak a kis közösségünkkel. Itt nem a henger nagysága a kérdés hanem a motorok szeretete melyek a féltő kezek hatására kortalanná válnak. Érezd jól magad közöttünk . Üdvözlettel Sepy.
    barna és sricsi70 kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Üdv lajbi! "asdadas" vagyok vateráról! Ezen az oldalon is biztos találsz alkatrészt, hátha kallódik éppen valakinél.

      Komment


        #4
        sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Magyaros öltözetű 81! Köszöntelek a Fórumon. Itt sok hasonló képen érző benzin gőzzel megfertőzött emberrel találkozhatsz. Bízván számíthatsz segítő készségükre, szakmai tudásukra melyet szívesen megosztanak a kis közösségünkkel. Itt nem a henger nagysága a kérdés hanem a motorok szeretete melyek a féltő kezek hatására kortalanná válnak. Érezd jól magad közöttünk . Üdvözlettel Sepy.
        Köszönöm itt biztos meg tudok beszélni pár dolgot.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X