Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Karcsy Kolozsvarrol

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Karcsy Kolozsvarrol

    Sziasztok
    Karcsi vagyok , Kolozsvarrol .
    Kb 5 eve gyujtogetek regisegeket , kozottuk tobsege motorkerekpar es kerekpar.
    Feliratkoztam a forum-ra mert soha nem lehet tudni miket talalok a bazar reszlegen hatarokon tul.
    A kicsi gyujtemenyemben van tobb peldanyban , Mz Rt2 , Mz Rt3 , Simson SR2 , Puch ms50v , Simson Kr51 , Mobra 50S , Victoria Kr35S , segedmotros bicikli , kerekparok :1921,1930, 1935 ,1937 ,1970 -es kiadasu (Durkopp, Stayer , Colombe , stb)
    Remelem egy szep nap sikerul hogy felepitsem almaim gyujtemenyet . Nyaron elszeretnek erni Magyarorszagra is mivel sok baratom mondta hogy arra fele rengeteg a veteran borze . Idehaza meg nem kaptak fel az ilyesmit es nehez alkatreszeket beszerezni.

    #2
    Üdv Karcsy!
    Hát nincs más teendőd, mint buszra fel, és irány a Budapest-Népliget, ahonnan bárhová eljuthatsz szinte az országban.

    Komment


      #3
      Üdv köztünk!
      Örülök, hogy egyre több határon túli magyar is csatlakozik a fórumhoz. Remélem te is megtalálod a számításod itt, és biztos sokat tudsz te is segíteni másoknak, már csak azért is, mert elég ritka motorjaid vannak(Victoria, Mobra)...
      Karcsy Fishy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nyaron elszeretnek erni Magyarorszagra
      Ez furcsa, én Kolozsvárra szeretnék az idén eljutni végre. Nagyon rég megígértem egy barátomnak a látogatást...
      Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2013 febr. 07, 15:17.
      OdinHEM, CZsolti és sepy kedvelte ezt.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #4
        Hat a Mobra az roman robogo 4 sebesseges. Ha nem csalodok az 50-es Zundapp-rol koppintottak le.
        Meg volt egy roman robogom, ami a Simson Sr2-utanzata volt ( Carpati es Super Carpati) az mar 68 kobcentis volt, 2 sebesseges.
        Amugy sok mas modeleim is voltak de tuladtam , mivel nincs ertelme annyit tartsak.
        Viszont van meg par erdekes darabjaim amik darabokban vannak , varjak az alkatreszeket hogy tudjam osszedobni oket
        A Vikim is meg darabokban van , majd egy motort kell vegyek ra. A tobbi nagyabol megvan.
        OdinHEM kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Szia,
          Nekem is van néhány Viktóriám.
          Küldenél fotót a tiedről privátban?
          Köszi
          Cleveland

          Komment


            #6
            Ha kérhetlek tennél fel képeket a motorokról? Biztosan sok fórumozó nem látott még ilyen motorokat!

            Komment


              #7
              Majd en is feltoltok par fotot csak megkel legyen az 5 hozzasolsom Elobb probalkoztam de nem enged... meg van ido !
              Ha veletlenul meg akad valaki mint Cleveland , akinek van Viktoriaja , nagyon sokat segitene nekem ha elbeszelgetnenk kicsit roluk , mivel ahogy irtam az enyem meg dobozokban van + a vazat is atkel faragni mert.... atvolt alakitva ,motor beszerzes ... stb
              Koszi !

              Komment


                #8
                Üdvözöllek Karcsy Veteránosok között! Ha szereted a régi motorokat jó helyen kopogtatsz itt csupa benzingőzzel át itatott egyén van. Én azt hiszem számodra Cleveland a legközelebbi ember, még az is lehet,hogy egy határon túli találkozó is összejön. Nálunk sok géphez találhatsz alkatrészt, csak egy témában járatosabb ismerősre próbálj Támaszkodni. A bőség zavara nehéz tanuló pénz lehet! Jó és kitartó fórumozást és érezd jól magad, örülök neki, hogy egyre több társad csatlakozik hozzánk. Üdv. Sepy.
                CZsolti kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Kis ideig nem irogattam erre fele , de ez nem azt jelenti hogy megalt a vas gyujtes

                  A Viki-hez nem szereztem be meg semmi ujjat , varok valaszt az ontodebol . Hatha elvalaljak a fekkarok es a kormany emelok megonteset .

                  Most hogy vegre itt a jo ido , elindulok vadaszni... kitudja merre bukkan fel egy par kilo Viktoria vas
                  Beagle és OdinHEM kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    Click image for larger version

Name:	300545_668499183166152_639902939_n.jpg
Views:	1
Size:	121.3 KB
ID:	137682Click image for larger version

Name:	942068_668499209832816_234323806_n.jpg
Views:	1
Size:	126.8 KB
ID:	137683Click image for larger version

Name:	ok_239981.jpg
Views:	1
Size:	53.8 KB
ID:	137684Click image for larger version

Name:	ok_239983.jpg
Views:	1
Size:	55.0 KB
ID:	137685
                    Ezek a kepek voltak keznel . Majd toltogetek a tobbivel is
                    Beagle, OdinHEM és 6 további látogató kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11
                      Ha csak annyit írok hogy SZÉP ,vagy GRATULÁLOK az kevés de igaz!

                      Komment


                        #12
                        Click image for larger version

Name:	DSC_1621.jpg
Views:	1
Size:	201.6 KB
ID:	138020Click image for larger version

Name:	DSC_1625.jpg
Views:	1
Size:	205.1 KB
ID:	138021
                        Nemrég bejöt egy "uj" darab .. Victoria KR10 1939-es kiadás . Töbsége az alkatrészeknek megvan.. ami hiányzik az:
                        -kupak a gyujtástol
                        -ülés alol a doboz
                        -porlasztó (találtam egyet ...de várom a választ a tulajtól)
                        -csomagtartó
                        -láncvédő
                        -esetleg pedálok (lehet talál valami kerékpárrol, még nem probáltam)
                        ....hirtelen ezek lennenek a hianyok.
                        A váz hátsó fele kissé atvan faragva... de meglehet javitani

                        Komment


                          #13
                          Van e valakinek Sachs 98-es motra , vagy :
                          -Dürkopp m10
                          -Nsu quick 98
                          -stb
                          Kellenének valami méretek a váznak a hátsó felével. Hamarósan neki szeretnék kezdeni a victoria KR10 / V99-hez.
                          A gondom az hogy átvan faragva a váznak a hatsó fele és vissza szeretném épiteni ahogy volt gyárilag.
                          Ebböl szeretnék kiindulni. Utána jön a motor stb.
                          Köszönöm

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X