Közlemény

Collapse
No announcement yet.

bemutatkozás gpp

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    bemutatkozás gpp

    Üdv.!
    Gpp vagyok, a közelmúltig "nagyvasakkal és orosz terepjárókkal" foglalkoztam szabadidőmben, gyerekeim megszületése után azonban visszakanyarodtam gyermekkori mániámhoz a régi motorokhoz.
    Tiszaújvárosban lakom, polgári foglalkozásom gépészmérnök, gépjármű tervező.
    Sok dologba kaptam már bele, jármű átalakítások, restaurálás terén is de a második témában csak lelkes amatőr vagyok.
    Jelenlegi gépparkom a "nagyvasakat" tekintve Kraz255B, GSzP55, Gaz66, Csmzap trailer melyeket barátaimmal tartunk fent, ezeken túl van egy turbósított de régóta "alvó" Prága V3S-em, "kisautók" közül egy UAZ469A mely várja a feltámasztását, egy GAZ69 melyben V6 Ford moci és Patrol hajtáslánc van, egy használos Daihatsu motoros UAZ469A meg egy Mtz555, ja és egy Jugo is most keveredett hozzám.
    Motor témában egy ODAZ828 félpót van nálam megrakva; elsősorban Csepelekkel, Danuviával, Pannóniával de van CZ cross, és "Bóbita" is.
    Felújítva egy P12 fogatom van, restaurálva egy TLB-m, most egy P21-gyel foglaltoskodom ami új szerzemény.
    Mielőtt bárki azt hinné vásárlási lázban élek és a mostanában divatos veteránhullámot lovaglom meg, hangsúlyoznám, hogy 20 év gyűjtőmunkája és anyagi erőfeszítése van gépparkban.
    Legújabb szerzeményem éppen az itt olvasottak hatására pedig egy E1N eszterga.
    Kicsit hosszúra nyílt a bemutatkozás, elnézést...

    #2
    Üdv! Az egész katonai múltam nálad van.Orosz géphad.Kamelom én is az oroszt.Légy üdvözölve!

    Komment


      #3
      Üdv gpp!

      Mennyi telek szükséges ennyi szépség tárolásához?
      épp ellenkezőleg, így szép egy bemutatkozás, sőt képekkel illusztrálva még tutibb.

      Komment


        #4
        Üdvözlet gratuláció a sok jármű begyűjtéséhez ,ez már egy múzeum ennyi katonai járművel a két említett pannónián kívül milyen típusok vannak még?

        Komment


          #5
          Üdv a fórumon!

          Gratulálok a gyűjteményedhez! Engem a párom ki rakna a házból ennyi járművel Ha nem okoz problémát akkor légyszíves a TLB-ről tegyél fel képeket. Szerintem gyönyörű gép, és majd én is szeretnék egyszer venni egyet, de ez a jövő zenéje.

          Érezd jól magad nálunk!

          Komment


            #6
            A TLB még csak 95%-ban van készen, kéne majd egy kis jó idő a karburáláshoz meg a fék beállításához.
            Köszönöm mindenkinek a fogadtatást, a TLB-ről rakok fel egy képet:
            .Click image for larger version

Name:	DSCN2622.jpg
Views:	1
Size:	193.8 KB
ID:	134571
            CZsolti, barna és mittom kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Szia!

              P12 rendőr '75, P10H '73, Danuvia '64, Csepel T '51, 2x Csepel D '57, 125/49, CZ 380 cross '79, Babetta, de ezek közül csak egy D-Csepi meg a P12 rendőr meg a Babetta üzemképes.
              Vannak még más lomjaim is de a felsoroltak adják a javát a "gépparknak"




              Szia!

              Egy telken vannak a vasak, régen azt hittük, hogy tudunk üzletszerűen foglakozni a témával, de nem így alakult, ma a megőrzés és a szórakozás a főprofil
              Képek a toronyirant honlapon találhatók a "nagyvasakról".
              OdinHEM kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Hmm kisfiad arca mindent elárul Szerintem sokunknak lenne ilyen széles szép vigyora ha egy ilyen TLB-je lenne
                barna és mittom kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Hát ez szenzációs sor a tlb különösen szép ,de igazi szépsége az a fotónak , hogy a kisgyermek rajta ül a motoron.
                  OdinHEM kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    Click image for larger version

Name:	Tiszaújváros-20121023-00469.jpg
Views:	1
Size:	203.4 KB
ID:	134625
                    A fogat..., a festését a hátsó lengéscsillapítót és a hfejet kivéve teljesen gyárira van hozva.
                    OdinHEM, CZsolti és Tamás78 kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11
                      Üdvöz légy a forumon gpp,gratulálok a vasakhoz, sok sikert a felújitásukhoz.
                      -b.

                      Komment


                        #12
                        Kezdek sárgulni ennyi szép gép láttán...

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X