Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dumi‎

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Dumi‎

    Üdvözlök mindenkit!
    Nagy örömömre szolgál,hogy megtaláltam az oldalt.Nevem Dobi Tibor (Dumi)44 éves Pécsről.
    9 éves korom óta motorozom napi rendszerességgel.Imádom a motorozást,a motorokat és minden folyékony üzemanyaggal működő járművet.Az egész életem a motorok körül forog...
    Hobbim a motor építgetés,szerelés.Jelenleg van 1db BMW F650 GS 2001-es , 1db Harley Davidson XL1200C 2004-es,1db Simson Swalbe 1965-ös azt hiszem,2db Piaggio Zip,és még egy rakás más szerkezet.)
    Kb most ennyi jut eszembe,de ha esetleg valakinek kérdése lenne szívesen válaszolok.

    #2
    Szia Dumi!

    Örülök, hogy idetaláltál és csatlakoztál hozzánk. Azért az nem igazság, hogy én ugyanúgy rajongok ezekért a régi vasakért és nekem csak Verhovina, meg Czetka jutott. Bár ez utóbbit azért nem bánom annyira.

    Isten hozott, érezd magad jól nálunk. Üdvözlettel: CZsolti.
    OdinHEM és -t5- kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Légy üdvözölve Dumi Sorainkban én ekkora arzenállal nem rendelkezem. Én is a CZ. sek táborát erősítem lassan elkészülök vele, már nagyon szeretném hallani a hangját. Remélem a becenevednek megfelelően még fogunk " dumizni", ne haragudj nem szeretnélek megbántani.Gyönyörű lehet a nagyvasad ,igaz az enyém az kicsi /175.ös/ de van egy chevrolet luminám az viszont nagyvas 3,8-as és nagyon szeretem számomra ő az autó. Üdv. Sepy.
      OdinHEM és -t5- kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Üdv Dumi! Köszöntelek én is a fedélzeten. Fajin kis motorjaid vannak. Gratulálok hozzájuk és sok-sok kilométert kívánok velük! CZsolti a Verhonkát nem ér bántani! Ugyanis a legkeményebb sportmotor!(mikor kilométerekről hazatolod)
        Titus, sepy és 6 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Üdv köztünk! Tetszik a listád...a rakás más szerkezet mit takar? Nem kell azt sem szégyellni Légy aktív tagja a fórumnak. wsievers, aki szintén Czetkás...
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #6
            sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            CZsolti a Verhonkát nem ér bántani!
            Isten ments bántani! A legjobb motor volt. Az általad is említett okból kifolyólag szoktatott rá a sportos életre.
            sepy és kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Tudom én hogy nem akartad bántani de olyan magas labdát adtál amit nem tudtam kihagyni. He-he.

              Komment


                #8
                köszönöm a szívélyes fogadtatást!
                A rakás más szerkezetbe értem Pl az egyik autómat amikről hála istennek múltidőben beszélhetek. ( VW T3 1981 es 9 személyes 1,6 benzines boxer). Na őtőle sikerült egy barátom által megszabadulnom bartelba. De azért az udvaromon leledzik nagy bánatomra pár szerkezet...
                Verhovinával kezdtem pályafutásomat.Utána rögtön vett Édesanyám nekünk(testvéreimmel) egy platós Ifára való Riga baktermotort 200 ft ért egy selejtezésen a vasúttól.Akkor tanultunk meg szerelni,meg rutinosan tolni a motort A Jawa Mustang egy műalkotás volt az orosz csodákhoz képest )

                Komment


                  #9
                  Riga... Romet... Régi szépidők...
                  A Gyáva Mustangot a haveri körben mi csak Lepényhalnak neveztük az aerodinamikus tankja miatt. Amúgy pedig tök jó kis gépek voltak! Bár az az igazság hogy így évek múltával még az akkori rossz emlékek is jók! Ma már csak mosolygok magunkon mennyit tologattuk szegény párákat...

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X