Közlemény

Collapse
No announcement yet.

lajos25

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    lajos25

    Üdv mindenkinek!
    Kis Lajos vagyok 25 éves.
    Hegesztő vagyok de hobbim a motor szerelés, van 1 izs planétám (ha jól sejtem 3. 75évjárat) ill fateromnak és gondoltam kicsit felújítom mert elég leharcolt ott áll a szabadba már vagy 20 éve és sajnálom.
    Keresgéltem a neten hogy van e hozzá valamilyen útmutató vagy kézikönyv segítségnek és rögtön ezt a fórumot dobta ki (szerencsére!
    Már tagja vagyok 1 klubnak a simsonosoknál.
    Remélem sikerülni fog a felújítás és újból régi fényében fog díszelegni a kicsike!
    ( nézzétek el még ismerkedem az oldallal és lehet csinálok majd 1-2 hülyeséget mert kicsit szokatlan ez a fajta kezelőfelület)
    További szép napot!

    #2
    Semmi gond Lajos,csak "nyomjuk a bluest és majd lesz valahogy"!Amennyiben köztünk maradsz,lassan majd megismered a fórum szerkezetét és belejössz.Sok IZS tulajdonos van itt és,ha problémád van,biztos lesz segítség.

    Üdvözlettel:Che
    sepy, OdinHEM és taluga kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Légy üdvözölve --
      lajos25 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ott áll a szabadba már vagy 20 éve
      ..na , tök jó , hogy így hirtelen megvilágosodtál
      .
      wsievers és taluga kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        lajos25 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Üdv mindenkinek! nézzétek el még ismerkedem az oldallal és lehet csinálok majd 1-2 hülyeséget mert kicsit szokatlan ez a fajta kezelőfelület ...További szép napot!
        Először én is csak néztem tanácstalanul, mint Ádám anyák napján... Nem nagyon vágtam, hogy mit, hova, mikor, hogyan kell írni. De szép lassan rá lehet jönni, meg lehet szokni.
        Jó kis fórum ez itt, jó helyre találtál...
        OdinHEM és taluga kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          néztem tanácstalanul, mint Ádám anyák napján


          Ezt feljegyeztem az aranyköpés gyűjteményembe. Engedelmeddel terjeszteni és használni fogom. Nagyon jó!

          Azért ha megkérjük valamelyik moderátort biztos szívesen rendet rak itt, és Marika bemutatkozásában nem fognak Lajosok felbukkanni.
          OdinHEM, sepy és taluga kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Szia Lajos!

            Bátran használd a fórumot, végzetes hibát nem tudsz elkövetni.

            CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Azért ha megkérjük valamelyik moderátort biztos szívesen rendet rak itt, és Marika bemutatkozásában nem fognak Lajosok felbukkanni.
            Kérni sem kell.
            taluga és OdinHEM kedvelte ezt.
            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

            Komment


              #7
              Üdv Lajos!tehetnél fel képet róla, úgy könyebb kitalálni melyik típus.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X