Közlemény

Collapse
No announcement yet.

bemutatkozas-KICSIPIEDONE

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    bemutatkozas-KICSIPIEDONE

    HALLI HALLI! CSUDOM ARPAD(kicsipiedone) vagyok,Erdelybol ,Kolozsvar mellol,Banffyhunyadrol.(Sajnos ekezetek nelkul kell irjak) szulettem 1954,motorozok1972,
    (nem akarom tudni hany eve).Jelenleg 9 motorom van ural M61,suzukiGS,hondaNSR ,IZS,
    robogok(csaladban meg Honda Varadero es 250MZ +kb15 robogo eldobva ugyanis autoszerelo csalad vagyunk.Udvozlom az oldal tagjait remelem osszebaratkozunk ismerkedunk a jovoben.
    Attached Files
    kedvelte ezt.

    #2
    Szia!

    Különösen örülök az érkezésednek! Nemrég készítettem egy térképet a tagságról: >> Itt megnézheted << , és csalódottan tapasztaltam, hogy egyelőre csak a határon belül voltak pöttyök. Pedig az interneten gondolom nem kellene hogy számítson mindez.

    Érezd jól magad itt köztünk!
    _________

    Az M61 az egyik kedvenc típusom, bár nekem M62-esem van, ami szintén egy remek választás!
    kicsipiedone és Che kedvelte ezt.
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    Komment


      #3
      Üdv erre! Örülök az újabb Izses márkatársnak!
      kicsipiedone kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Szervusz " kicsipiedone ". Üdvözöllek a nemzetközivé lett fórumon, mert általad azzá lett. TZ újabb vízióm támadt : háromdimenziós födgömb - amin a tagok elhelyezkedése látható - , forog és a kívánt helyen megállítható..... , vagy menjek a fenébe a hülyeségemmel? Így " andraco " is szépen látható lenne, meg az újabb tagok is a világból. Abbahagytam. Veterános üdvözlettel.
        kicsipiedone kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          kicsipiedone kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Üdv itt! Nagyon szép a motorod, gratulálok hozzá! Érezd jól magad köztünk!
            kicsipiedone kedvelte ezt.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #7
              Üdv, majd megnézzük élőben is a motorod.
              Bármilyen billentyűzetet át lehet állítani magyar ékezetes betűkre. Én pl. németet használok.
              kicsipiedone kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Szia ! Üdvözöllek Miskolcról. Az Izs, és a Suzuki GS tekintetében márkatársak vagyunk, bár az enyém L széria. ( USA piacra gyártott copper). A tied ?

                Érezd OTTHON magad !
                kicsipiedone kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Halli tehat te vagy az ADMIN,(bocs en mar mindenkit tegezek)meg nem vagyok eleg otthonos az oldalon, meg vagyok egy paron(oldal)....sajnos sehol nem ertenek meg . eleg osszevissza irok (ilyen aki sokat akar)....tehat belepek en minden este, ha van idom? es teszek kepeket minden ,de sokfele nehez........ mindenkit mas valami erdekel....(napelemes,...aztan...roman oldalak,
                  energiasok....tehat,,,,,Mr.(igy nevezem az admin_okat)ha nagy baromsagokat csinalok szoljal ram mert ez mar nem az en vilagom
                  (A SZAMITOGEP) AKI NEM ERT MEG UJRA IROM CSENDESEBBEN!!!

                  --- Ez még eszembe jutott: ---

                  soveny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Üdv erre! Örülök az újabb Izses márkatársnak!
                  SZIA _sajnos nem vagyok izs -es de van vagy 4 db -om (nem mukodnek)

                  --- Ez még eszembe jutott: ---

                  DAFKO-nak--- szeva...az en hazam rajta van (meg en is) a harom dim. majd felrakom E60-as uton lakom.udvozlet..kicsi..

                  --- Ez még eszembe jutott: ---

                  ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Üdvözlünk kicsipiedone! Látom, szép járműparkod van, várunk majd képeket!
                  csak proba....nezem hova kerul a valaszom ..mert mind rosszhelyre irok

                  --- Ez még eszembe jutott: ---

                  mielob kepek szeva!!!

                  --- Ez még eszembe jutott: ---

                  szeva mindenkinek segitek amiben tudok

                  --- Ez még eszembe jutott: ---

                  mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szia ! Üdvözöllek Miskolcról. Az Izs, és a Suzuki GS tekintetében márkatársak vagyunk, bár az enyém L széria. ( USA piacra gyártott copper). A tied ?

                  Érezd OTTHON magad !
                  szeva latom ez mar mas helyre irodik???( kezdonek nezzetek el)....... nekem copper-nek ott van az ural es
                  speed-nek boven eleg a szuzuki(GS-500-90-bol)
                  Utoljára szerkesztve a következő által: kicsipiedone; 2011 febr. 11, 21:07.
                  TZ, mir-mur és soveny kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    Szervusz Kicsipiedone!

                    Örülök neked,most ugyan nincs sok időm írni,/kilyukadt a kazánom és nincs fűtés a lakásban,azt reparálom szana-szét daraboltam és foltozom/de ha lesz,-írok neked bővebben.

                    Üdvözletem küldöm:Che
                    kicsipiedone kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11
                      Üdv a nemzetközi oldalon!
                      kicsipiedone kedvelte ezt.

                      Komment


                        #12
                        Üdv néked! Én is Erdélyből jöttem, Marosvásárhelyen születtem. Érezd jól magad!
                        kicsipiedone kedvelte ezt.

                        Komment


                          #13
                          szia en is ugyanazzal bajlodom csak a napelemes kazanommal450l-es kellene a rozsdamentes hellyette....most jottemm arrol az oldalrol (ott regi tag vagyok) majd tobbet szia

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X