Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sziasztok! Petya0

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Sziasztok! Petya0

    Sziasztok, Petya vagyok Gyöngyösről.
    Jelenleg még tanulok, van egy Rigám , illetve most kezdek feltámasztani egy 559-es Jawa-t.

    Még új vagyok itt, lenne valaki olyan kedves és eligazítana hogy hova kéne írnom a legalapabb kérdéseimet? Például hogy tudom szétszedni ezt meg ezt (a Jawa-val kapcsolatban, az egyenlőre az ismeretlen technika ).

    #2
    Szerbusz Petya!
    Czetka tulajdonosként üdvözöllek a fórumon, jó helyre találtál van itt sok Jawa-s akik örömmel segítenek bármiben.
    Indulásként én a Jawa & CZ alfórumot tudom ajánlani: http://veteran.forum.hu/markatars-ke...7/index15.html Ide írhatod a ,,nyűgjeidet" a motorral kapcsolatban.
    Nekem van pár motorom, de a Riga egy ideje izgatja a fantáziám. Egyenlőre csak egy Riga 4-es blokkom van, tervezek hozzá szerezni pár dolgot. A zsiguli is örülne neki, lenne kivel beszélgetnie a garázsban
    Che kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Nekem is Riga 4-esem van. Ha ajánlani kellene egy Rigát akkor ezt mondanám. Alkatrész is van hozzá, meg ha az ember egy kicsit odafigyel rá akkor kiviszi a világból is. Legalább is engem


      És köszönöm az útbaigazítást
      Titus kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Hello Petya, Isten hozott a veteránosok Mekkájában. Remélem tudunk neked minden 559-es bajodon segíteni. Üdv! Tamás

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X