Közlemény

Collapse
No announcement yet.

bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    bemutatkozás

    Sziasztok, üdvözlök minden kedves fórumtagot örülök hogy végre már sikerült bejutnom. 59 éves vagyok és van egy éppen 40 éves trophy 250 es/ 2 -em amit holnap viszek veterán vizsgára Egerbe. remélem minden rendben lesz .sokat dolgoztunk rajta mire kész lett kb 1 évet. majd később ha sikerül akkor teszek fel képet.Üdv: Trubi

    #2
    trubi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    majd később ha sikerül akkor teszek fel képet.Üdv: Trubi
    Isten hozott közöttünk! A Trophy az bizony szép járgány, főleg ha 40 éves és OT-és rendszámú!
    Gratulálok! Sok sikert holnap Egerben!
    A képeket el ne felejtsd!
    A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

    Komment


      #3
      Üdv a fórumon Trubi! Nekem egy 1982-es ETZ 250 típusú motrom van, és én is szeretném majd veterán vizsgára vinni. Ha jól tudom nem minden vizsgaállomáson csinálják a vetrerán vizsgát, hozzám ha minden igaz a veszprémi vizsgaállomás esik a legközelebb. Kérlek oszd meg majd a vizsgán tapasztaltakat, mire kell odafigyelni, mit nem fogadnak el és mi az ami még belefér ebbe a vizsgába. Remélem a te motrod zökkenőmentesen "átment" a vizsgán és már OT-s rendszám tulajdonosaként osztod meg a tapasztalataidat.

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X