Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Üdv mindenkinek!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Üdv mindenkinek!

    Számomra az az érzés hogy már egy ilyen közösségbe bejutottam az nagyszerű, de az talán még nagyszerűbb hogy be is mutatkozhatok, és ezáltal új ismereteket, ismeretségeket köthetek.Hát hol is kezdjem....
    Á megvan!Odavagyok a Magyar Motorkerékpár gyártásért, leginkább a Pannóniáért, eddigi életem során mindig elkísért, vele tanultam meg motorozni, és még egyszer sem hagyott cserben.2 héttel ez előtt vettem meg első Pannóniámat, egy 1961-es TLF DE LUXE-ot.Felellt állapotú működőképes, bár jelenleg egy megszakító csere közepén van.Nem mondom hogy ezzel valami húdenagy veterános vagyok, de az ember kicsiben kezd
    Én örülök annak hogy egy ilyen korú és történetű műtárgy került a birtokomba állapotától függetlenül, és mindent meg fogok tenni annak érdekében hogy újra eredeti színében pompázzon.Jelenleg gimnázium tanulója vagyok, sportolok, továbbá motorokat szerelek.Örülök továbbá annak is hogy van lehetőségem itt megszólalni, és megosztani azt az élményt hogy első motorom egy Magyar Remekmű amín igazán élmény a motorozás!

    #2
    Na akkor itt a lehetőség,szemléltesd velünk a remekmüved felépülését és tapasztalataidat.
    Üdvözöllek körünkben érezd jól magad!
    Titus kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment

    Ugrás az oldal tetejére
    Working...
    X