Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás

    Üdvözlök mindenkit.
    A nevem Alexander.
    Én 36 éves.
    Élek Oroszországban, Moszkvában.
    Én Pannonia T5 és a Duna 1973.
    Elnézést kérek a magyar, én használni egy elektronikus szótár.
    Oroszországban nagyon kevés a Pannon, és szinte semmilyen alkatrészek.

    #2
    szia minálunk!
    Jól érthető a fordított szöveg.Ha alkatrész nem is,de nagyon sok pannoniának kell lenni nálatok a fészerekben.
    sepy kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Üdvözlet A távolba!Használd serényen a szótárat és élvezd a Pannoniával való motorozást.Ha vidéken szétnézel biztosan találsz hasonló motort. Kérdezz és érezd jól magad közöttünk.

      Komment


        #4
        Köszönöm a meleg fogadtatást.
        A honlapon találtam egy csomó érdekes dolgot.
        Most keresi a részek a Duna.


        Tudok angolul, vagy Serbian.
        -t5-, Che és 4 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Kedves Sándor!

          Ilyenkor sajnálom nagyon,hogy bár tanultam Oroszul,de nem tudlak az anyanyelveden köszönteni.Örülök,hogy ilyen messziről is felkeltette az érdeklődésed a mi fórumunk és regisztráltál.

          Amennyiben jól értelmezem Pannoniád van Duna oldalkocsival.A letöltések rovatban találsz szakirodalmat,ahonnan ingyenesen letöltheted a szükséges irodalmat,a járművedhez.

          Vannak itt Angol nyelvre specializálódott tagok,akik gondolom önzetlenül fognak segíteni a feltett kérdéseidre,tehát kérdezz nyugodtan!

          Alkatrészt itt bőségesen lehet találni a Pannoniákhoz és ,ha ilyesmire van szükséged,-gondolom arra is lehet megoldást találni.


          Örülök neked és remélem,tartós lesz a kapcsolatod a fórummal és annak tagjaival!


          Üdvözlettel:Che
          -t5- és sepy kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Nem találok egy tükör, hátsó féklámpa VT5 a Pannonia.
            És minden további Duna oldalkocsihoz orrdísz, alu tányér, kárpit, piros és fekete színben is, ülés, szőnyeg, szélvédő pexit.
            Nincs túl sok alkatrész Pannonia hazánkban van, és ez több nehéz megtalálni néhány alkatrész minden évben.

            I can't find a mirror, rear stop lamp VT5 for Pannonia.
            And any details for Duna interior, wind glass...
            We don't have too much parts for Pannonia in our country as you have, and it's more hard to find some of the parts every year.
            -t5-, wsievers és 2 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Az Ön országnak van egy rendszer az elektronikus pénz Paypal, WebMoney vagy Skrill?

              Komment


                #8
                Уважаемый Александр,

                Б™Ã‘‹ живете в России и у вас есть венгерское мотоцикле, и я владельце русского мотоцикла здесь, в Б™ÃÂµÃÂ½ÃÂ³Ã‘€Ð¸Ð¸.

                Как интересно это жизнь.

                Надеюсь, что Google переводит хорошо.
                Everything is better when you decide you don't care.

                Komment


                  #9
                  A legjobb fordítást olvastam.
                  Készen állok, hogy segítsen, ha szüksége van az orosz alkatrészek motorkerékpárok.

                  The best translation that i read.
                  I'm ready to help if it need with parts for Russian motorcycles.

                  Komment


                    #10
                    Oldsipit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Az Ön országnak van egy rendszer az elektronikus pénz Paypal, WebMoney vagy Skrill?

                    Vannak hivatalos fizetési eszközök is -----de ha tőlem veszel alkatrészt , kaviárban kell fizetned .




                    UK,----mi van a műszerrel? Nagy a csend ...?

                    Komment


                      #11
                      БÃÂ¾бро пожаловать на форум! Привет!
                      Я Ã‘â€šÃÂ°ÃÂºÃÂ¶ÃÂµ есть два русских сделала мотоциклов, один Иж планета 2 и один БÃÂ½ÃÂµÃÂ¿Ã‘€ к-750.
                      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                      Komment


                        #12
                        My Pannonia.Click image for larger version

Name:	IMG_20130720_190640.jpg
Views:	1
Size:	198.9 KB
ID:	138326Click image for larger version

Name:	IMG_20130720_190645.jpg
Views:	1
Size:	199.8 KB
ID:	138327Click image for larger version

Name:	IMG_20130720_190655.jpg
Views:	1
Size:	199.7 KB
ID:	138328

                        Gyakran szembesülnek azzal a nehéz fizetési részletek közé tartozik.

                        Often faced with the difficulty of payment details in Hungary.
                        Utoljára szerkesztve a következő által: Oldsipit; 2013 szept. 19, 07:38.

                        Komment


                          #13
                          Segítségre van szükségem, hogy küldjenek nekem alkatrészek az országot, hogy Oroszország és a pénzt Magyarországra.
                          Az egyik Salers Fóti GyulaÚj nem tudom, hogyan, hogy küldjenek részei és ő dont volna PayPal számla.
                          Tudok valakit küldeni pénzt, és ez az ember küldj alkatrészeket.

                          I need help to send me parts from your country to Russia and to transfer money to Hungary.
                          One of the salers Fóti GyulaÚj don't know how to send me parts and he dont have PayPal account.
                          I can somebody send money and this man send me parts.

                          Komment


                            #14
                            Van egy Western Union vagy a MoneyGram (Corner)?
                            Season már elkészült az utcán +5
                            Lehet, hogy vannak olyan emberek a fórumon, aki tudja, hogy az orosz nyelv vagy angol?

                            Do you have a Western Union or MoneyGram (Corner)?
                            Season we have already finished in the street +5
                            Maybe there are people on the forum who knows the Russian language or English?

                            Komment


                              #15
                              Én plexit (szélvédő), hol lehet megvásárolni?

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X