Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Zolatrabi

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Zolatrabi

    Sziasztok !
    Hogyan is kezdjem van egy 4T trabim és szeretnék sok segítséget kapni tőletek!
    Hogyan tudnám egy kicsit fel tuningolni szép apránként egészen a klíma beszereléséig !

    Reménykedem abban hogy sok jó és hasznós tanácsot fogtok adni !

    üdv:Zola

    #2
    Szerintem A 601-es kasznielemek jól mutatnak rajta meg egy kis ültetés kiforgatott vagy alufeni enyhe nyomtávszélesítéssel elsőre nem rossz esetleg egy kis terpesztés.

    Komment


      #3
      Én klíma dolgot csak muszályra javaslom, Zola! Ezt abból a meggondolásból teszem mert én egy Fiatal srácnak gondollak, bocs ha tévedek és egy kis optikai tuninggal szépen feldobható a gép. Az előttem szólót kiegészíteném pld. Ablak fóliázás,kisebb hátsó szárny, jó ülések előre és egy más színű tető feldobja a gépet meg egy szép kipufogó vég!. Azért csak vég mert abban a kis autóban egy sport dob nagy lármát tud csinálni. Persze egy belső szőnyeg alatti szigetelés sem megvetendő!. Bocs most hirtelen ennyi jó munkát hozzá. Üdv. Sepy.
      Titus és mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Szia Zola!
        Az elöttem szólók már leirták a lényeget, a klimát én sem ajánlom:megnő a fogysztás,lefogja a gépet és nem is olcsó.
        A trabant-wartburg klubnál több infot-ötletet kapsz. - pláne egy találkozón!!
        Az egyedi fényezés,- kárpit, körbe spoiler ... - és már megint fut a pénz!

        -Én régen a /601 combi/ tetejét tele akartam ragasztani régi 10 és 20 filléresekkel.
        -"pénzem" volt, eszem nem.
        Titus, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          barna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Én régen a /601 combi/ tetejét tele akartam ragasztani régi 10 és 20 filléresekkel.
          Más módon is meg lehet duplázni az értékét. Új gumik, tele tank. Nekem is volt 601-es Trabim, ezeket a "jó tanácsokat" akkor kaptam.

          Én például 2105-ös Ladából való első könyöktámaszokat szereltem az ajtókra. Nagyon jól néztek ki és szépen elfértek. A szőnyegezést én is csak javasolni tudom. Aránylag olcsón nagyot lehet dobni a megjelenésén. Egyedi tervezésű matricák is sokat segítenek. Én öntapadós fóliát szoktam méterre vásárolni és abból vágom ki. Nagyon szép és tartós. (Ezekkel álcázom az esetleges karcolásokat, kisebb sérüléseket is. (Rozsdavédelem, ha kell egy kis 2K-s gitt és jöhet a szépségtapasz.)
          barna, Titus és sepy kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Sziasztok mindenki hogy is kezdjem csak kapkodom a fejem a tanácsokon szuperek vagytok!
            Kellemesen csalódtam itt az oldalon csak így tovább!

            Komment


              #7
              Zolatrabi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok mindenki hogy is kezdjem csak kapkodom a fejem a tanácsokon szuperek vagytok!
              Kellemesen csalódtam itt az oldalon csak így tovább!
              Na na, mostmár te jössz! Írj még két hozzászólást és lehet tölteni fel a képeket. Mi itt általában vizuális típusok vagyunk és sokkal kreatívabban tudunk beszélni arról, amit látunk is. Te is jó fejnek nézel ki, mert látszik, hogy nem csak egy letöltésért regisztráltál. Üdv a fórumon. Csak így tovább!
              Zolatrabi kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Sziasztok tud valaki abban segíteni, hogy hogyan tudok beszerezni olcsón vagy jelképes összegért 5 váltot A TRABIMBA és leírást hozzá , hogy hogyan szereljem be !

                üdv:Zola

                Komment


                  #9
                  Mi meg körbeülünk és nézzük ahogy beszereled az 5 db váltót . Meg olvassuk a leírást -biztos nagyon érdekes lehet .

                  Viszont ezekhez ,
                  Zolatrabi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  jelképes összegért
                  hozzájutni , már magában is szép feladat .

                  Komment


                    #10
                    Zolatrabi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    hogyan tudok beszerezni olcsón vagy jelképes összegért 5 váltot A TRABIMBA és leírást hozzá , hogy hogyan szereljem be !
                    Menjünk sorban:

                    Feltételezem, hogy 5-fokozatú váltóra gondoltál. Ez bizony nem kevés jelképbe kerül. Néhány Deák Ferenc jelkép biztosan kelleni fog hozzá. Szerelésben már könnyebb tanácsot adni. Mindenképpen a hűtőrács levétele után próbáld meg a régi váltó helyére beemelni, miután felnyitottad a motorháztetőt.

                    Bocs a baráti vállonveregetésért. Csak nehogy most az állonveregetés jöjjön . Köszi a jelölést.

                    Üdvözlettel: CZsolti.

                    Komment


                      #11
                      Hy Zsolt!

                      Volt kb 10 12 trabim régen egyszerűen imádtam őket! Azt tudom , hogy hogyan kel a váltohóz hozzá jutni a motortérben de azt hittem , hogy tudtok egy egyszerű módot is ! Ja igen, semmi féle képpen nincs nálam állon-veregetés !

                      Zola




                      Szia Joker !

                      Bocsi el írtam nem 5db váltó hanem poló 5 sebességes váltóra gondoltam bocsi!

                      Zola
                      Azért ha meg van a váltó eljöhetsz hozánk és segíthetsz nem csak ülni fogsz hidd el

                      üdv:Zola

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X