Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Cz 175 sport

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Cz 175 sport

    Üdv.tisztelt látogatók! Segítségeteket szeretném kérni,hogy hol kaphatok 175 sport CZ hez új alkatrészeket,igaz-e hogy Szlovákiában a mai napig megvásárolható minden alkatrész,ha valaki tud esetleg címet is nagyon megköszönném.

    #2
    Kedves Toto-bá!

    Isten hozott a fórumban, melynek reméljük aktív tagja leszel. Én is Czetkás vagyok (472) és vagyunk itt egypáran még. Első nekifutásra ezt az oldalt tudom ajánlani:

    ÄŒEZETmania - neoficiální stránka pÃ…â„¢íznivců motocyklů ze Strakonic

    Bal oldalt be lehet állítani a nyelvet, amit használni akarsz. Magyarul elég furcsán "beszél", de a német és az angol tudása elég korrekt - már amennyit értek belőle. Mindenesetre címeket azt találsz ezen az oldalon bőven.
    Titus kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Hali !

      A következö oldalt tudnám ajánlani. : Vyberte si model - Motoren
      Sok sikert !
      sepy és Titus kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Köszi az üzenetet,megfogom nézni biztosan találok valamit.
        sepy és CZsolti kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Kedves Toto-Bá! Üdvözöllek én is a Cetkások fedélzetén Különösen azért mer nekem is egy ilyen gépem van melyet napi szinten használok. Kaphatók belföldön is alkatrészek hozzá szinte minden persze érdemes körülnézni mert a Kínaiaknál a minőség nem elsődleges szempont. Írj többet ,hogy mi is tudjunk a problémádról és esetlegesen konkrét dolgokat tudjunk mondani.Üdv. Sepy.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X