Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dutrás csaj

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Leara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De vehetnék tehenet is az árán... Ha viszont nem csinálok vele semmit is talán eladhatnám. Mert így is sokkal többet ér mint amennyiért adják
    Vedd meg, add tovább és vegyél az árán két tehenet!
    mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És azokat hivják,sikeres üzletembernek,akinek ez mindig sikerül!
    ......nem ezt mondom?
    OdinHEM és mátéapu kedvelte ezt.
    A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

    Komment


      #32
      A fagyállós ötletet köszönöm. Beletöltöttem és várok. Még jó hogy elutazott az eladó így nem baj ha várni kell. Az biztos hogy nincs szükségem 2 traktorra. Mindenféleképpen eladásra kerül. Még ha majd megszakad a szívem is.
      A trakeszon még az eredeti festése van. Ugyan kicsit rozsdás. Fülke is van hozzá de nincs rajta. Azon se láttam rohadást csak rozsdát. Az önindítója hiányzik, de meghúztuk nem is kellett sokat kb 10 centit és be is röffent. Szép hangja van. A hidraulikát kipróbáltam az se tűnt rossznak. 4 fejes ekét akasztottunk rá azt emelgettem. Van piros rendszáma meg minden papírja. Olajfolyást nem láttam rajta, de lehet csak azért mert nincs benne olaj ami kifolyjon Motorban néztem van olaj. Fát hordtak csak vele már 8 éven keresztül. A 8 év alatt állítólag nem nyúltak a traktorhoz.
      Titus és mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        #33
        Üdv kollegina!Vedd meg a gépet,a papír ér annyit lehet mint az egész gép.Nekem is az első tervem a kis dutra volt,de lecsúsztam róla .Maradtam a kéthengeresnél k25 .Ahhoz hogy legyen egy jó megvettem vagy hármat.Lassan elkészül.Alkatrész mindig jó ha van mindenből kifogyunk lassan.Meghívlak a traktorok szerelése -oldalra.Költözz át hozzám,szívesen látlak. -na ennek lesz visszhangja.

        Komment


          #34
          nivaronin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Meghívlak a traktorok szerelése
          Hol kell keresni ? A Google az első 10 oldalon nem hozta. Igazából nem érdekel, csak kíváncsi lettem volna a színvonalra.

          Komment


            #35
            Köszönöm a meghívást bár nem tudom hogy pontosan hová. Sajnos a traktort eladta másnak. Így jár aki nagyon szemtelenül alkuszik... Szóval fejős tehenet keresek
            Télen meg a meglévő traktoromon motorgenerál lesz. Tavaszra tökéletes lesz a kicsikém.

            Komment


              #36
              Leara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szóval fejős tehenet keresek
              ....a motorgenerálhoz ?

              Komment


                #37
                Üdv Leara!

                Minden tiszteletem a tiéd!!
                Nem tudom segítek-e ezzel,de talán fel kellene venned a kapcsolatot Dutrás Lacival(múlthónapi veterán ujságban láthattuk őt) talán tud pár tanácsot vagy segítséget adni!
                Üdv:Medve1

                Komment


                  #38
                  Leara eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Köszönöm a szép szavakat!
                  A hidraulika éppen darabokban van. Egy ismerős ismerősének az ismerőse adott egy telefonszámot Miksa bácsihoz. Orgoványon lakik Dutrákkal foglalkozik. Most nála van az egész hidraulika mert túlnőtt rajtunk ez a feladat. Az biztos hogy valaki már szerelte a hidraulikát és kicserélte a szivattyút. Jóval erősebbre mint a gyári. A vezértömbön az egyik szelep kicsit be volt ragadva és szétfoszlott gumigyűrű darabokat meg fémforgácsot találtunk mindenfelé. Az átváltócsap kúpja meg meg van kicsit kopva.
                  Félreértések végett: Nem udvaroltatni jöttem hanem tanácsért. UE28-as gépkönyvet kerestem úgy találtam a fórumra. Dutrás csaj meg azért lett a cím mert azt írták legyen egyedi. Szerintem ez az.
                  Szia Gábor vagyok!
                  Nekem is fel kellene újítanom a hidraulikát, és érdekelne, hogy mennyiért javíttattad meg, no meg hogy milyen típusú lehetett az a szivattyú, ami sokkal erősebb mint a gyári, és felfér az eredeti helyére?!

                  Komment


                    #39
                    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Hol kell keresni ? A Google az első 10 oldalon nem hozta. Igazából nem érdekel, csak kíváncsi lettem volna a színvonalra.
                    Ne menj annyira kinntre Itt van fórumon belül, a trakeszos szakik jól elértekeznek egymással.

                    Komment


                      #40
                      Gratula a dutrahoz jol nez ki.

                      Komment


                        #41
                        A fejőstehén nem a motorba kell. Bár jó lenne ha tejjel menne a dutra A szivattyút nem tudom milyen. Nincsen rajta felirat vagy jelzés. Beférni befért de azért kicsit nagyobb úgyhogy át van picit alakítva. Sajnos nem fényképeztem le de ezért nem szeretném megint szétszedni. A hidraulikát meg 40ért csinálta meg Misi bácsi. Csak dutrához és ilyen régi gépekhez ért. Ha kell megadhatom a számát. A motort holnap kezdjük szétszedni. Kíváncsi vagyok mit találunk.

                        Komment


                          #42
                          hát ezért kár is lenne szétszedni
                          Köszi a telefon szám nem kell (egyenlőre biztos) csak találok majd közelebb is valakit.
                          Én is kíváncsi vagyok, ha van érdekesség, egyéb, szívesen olvasom, hátha, nekem is jól jön majd a tapasztalatod

                          Komment


                            #43
                            Szia! Nézzétek meg a nyomásszabályozó szelepet és a megkerülő biztonsági szelepet!

                            Komment

                            Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X