Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás

    Jó napot mindenkinek!

    S.Csaba vagyok Veszprémben élek a családommal, feleségemmel és 2 gyermekemmel. Nagyon szeretem a veterán gépeket, főleg a magyar motorokat. Anno ezért esett a választásom egy Csepel 125/T vásárlására. Édesapámmal kezdtük el felújítani félig meddig készen is van, sajnos Édesapám azóta elhunyt... Most érzek magamban annyi erőt hogy újra nekiálljak és befejezzem, le papírozzam és megérdemelt dicsfényében újra az utakon mehessek vele, és gyermekeimmel megszerettessem ezt a remek magyar találmányt....


    Baráti üdvözletem mindenkinek

    #2
    Kedves Csaba!
    Üdvözöllek köztünk! Egyrészről kicsit elszorult a szívem,bemutatkozásod olvasva,részvétem édesapád haláláért,másrészről viszont melegség öntötte el a szívem,hogy ismét nekifogsz a szeretett motorodnak és igyekszel megszerettetni gyermekeiddel is a veterán/régi tárgyakat/gépeket. Ehhez sok erőt és kitartást kívánok és persze sok pénzt.... Légy te is aktív tagja a fórumnak!

    Üdv;S.Zsolt
    mátéapu és Titus kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Bennem is ugyanez fogalmazódott meg ami Beagle kollégában. És szintén üdvözöllek én is.
      És ami a legfontosabb kívánok neked az előttem felsoroltakon kívül jó egészséget!
      Titus kedvelte ezt.

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X