Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tíz évvel idősebb a motorom mint Én! Danuvia 1960...

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Tíz évvel idősebb a motorom mint Én! Danuvia 1960...

    Sziasztok! Idén nyáron vettem elő, a pár éve örökölt motort, a pince homályából, és porából. Gondoltam újra életre keltem a gépet. Van pár kérdésem, gondolom itt jó helyen járok. Üdv mindenkinek:Zolee

    #2
    Üdv Zolee!
    Bizony hogy jó helyen jársz!
    És bizony jól tetted hogy előszedted és nem hagytad, a pince pora, párája eméssze fel a drága jó járművet!
    Üdv.: Dongós
    sepy kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Szerencsére nagyon jó állapotban került elő, már átment a normál műszaki vizsgán.
      sepy és dongos78 kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Zoleepapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        már átment a normál műszaki vizsgán
        Ez meg aztán külön öröm, és növeli az értékét. Nem csak garázsdísz lesz belőle, hanem egy motorozható gép!
        Gratulálok hozzá, ritka az ilyen "sima" ügy!

        Komment


          #5
          Köszi! Tényleg idézőjeles sima ügy volt... Sajna a motorozás még odébb lesz, mert nincs jogsim. Tavaszra időzítem a forgalomba helyezést, meg az A1 jogsi megszerzését. Addíg marad a javítgatás-szöszmötölés.

          Komment


            #6
            Zoleepapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Addíg marad a javítgatás-szöszmötölés.
            Ha minden igaz, addig eltelik kb. fél év, lesz idő javítgatni (ha van fűtött garázs, műhely).
            Remélem lesz sok tapasztalat, kérdés, eszmecsere, (nem feltétlenül csak Danuvia témában).
            sepy kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Igen, minden bizonnyal. Egyenlőre ismerkedek az oldallal, a többi meg jön magától.

              Komment


                #8
                Zoleepapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Egyenlőre ismerkedek az oldallal
                Ásd bele magad, sok hasznos, jó téma van, itt-ott teret nyitottak(unk) kicsit lazább, egyéb témáknak is.
                Én már rengeteget okosodtam, mióta itt böngészem a témákat!
                Szerelésben már volt némi tapasztalatom, de komolyabb felújítási projektem még nem volt (csak kerékpárok, de ld. galériák, album galéria, "vasak"), a Trophy az első komolyabb falat. Annak pedig nagyon ideális. Olcsón javítható, újítható, de viszonylag megbízható, jó motornak tartom. Ha valamit elrontok rajta, talán nem sajnálom annyira, mint pl. amennyire egy Pannóniát sajnálnék...
                Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2013 nov. 15, 16:00.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X