Közlemény

Collapse
No announcement yet.

chucky: véleményeket kérek a frissen elkészült T csepelemről.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    chucky: véleményeket kérek a frissen elkészült T csepelemről.

    Click image for larger version

Name:	IMG_0256.jpg
Views:	1
Size:	194.6 KB
ID:	156960Click image for larger version

Name:	IMG_0299.jpg
Views:	1
Size:	201.9 KB
ID:	156961Click image for larger version

Name:	IMG_0300.jpg
Views:	1
Size:	198.3 KB
ID:	156962Click image for larger version

Name:	IMG_0301.jpg
Views:	1
Size:	198.9 KB
ID:	156963Click image for larger version

Name:	IMG_0302.jpg
Views:	1
Size:	197.7 KB
ID:	156964

    #2
    Elcsodálkoztam a gépen,profi a festés,az ülés kissé szakadt a kipufogóvég nem tetszik viszont alig tudtam elmenni a bolt elől,remélem a tali-túrát végignyomatod vele.
    Meglepő a színválasztás igy viszont,nem lett egy hétköznapi darab, gratulálok!!!!
    chucky kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Az összképet szerintem csak a kipufogó vége rontja el. Amúgy teljesen szép. A színe pedig egyedi, és nagyon ritka. Gratulálok hozzá!
      chucky kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        chucky és sepy kedvelte ezt.

        Komment


          #5

          Komment


            #6
            nem eladó csak először nem tudtam feltenni ide a képeket elakadtam a fórumi rejtelmekben.Árajánlatot szívesen veszek.ez a fehér szín létezett és valóban sokat fiatalít a gépen. sőt a hitetlenkedőknek ajánlom az Ocskay Zoltán Varró Ferenc D-csepel, Danuvia című könyvében a 13. oldat, ahol egy korabeli képen szerepel egy ilyen típusú kipufogó.

            Komment


              #7
              chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              hitetlenkedőknek ajánlom az Ocskay Zoltán
              .....itt a gond , de tényleg jól néz ki a motor -és elég ha neked tetszik a kipufogó , mi meg örülünk , hogy örülsz

              Csak annyit jegyeznék meg ,hogy a motorokra felkerülő matricák, feliratok helyzetét célszerü összerakott , kerékre állított állapotban meghatározni .
              Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2014 máj. 04, 10:18.
              wsievers, Trophyman és 3 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                madorka, CZsolti és 6 további látogató kedvelte ezt.

                Komment


                  #9

                  Komment


                    #10
                    magyar motoroknál bátor az aki típustisztaságról hangosan mer beszélni szerintem... és más sokat látott veterános kollégák szerint is. A matricák helyzetével teljesen egyetértek, mert az nekem is zavarja a szemem.
                    Vitára nincs szükség, mert nem arról szól a fórum, de hogy épüljek mert "fórum illemből" már sikerült akkor a kipufogót illetőleg is szeretnék. Mié lehet, ha nem csepelé? teljesen illeszkedik minden részében. Valami rokon gépé lehet. és természetesen köszönöm a véleményezők munkáját.

                    Komment


                      #11
                      Láttam már ezt a véget másik eladó csepelen is.félreértés ne essék nem kardoskodni akarok mellette.csak érdekel mié lehet...

                      Komment


                        #12
                        Ne haragudj rám Chucky, a világért sem kukacoskodni akarok de ha a tipustisztaságról beszélünk akkor az a kipuf nem oda való. Az Ocskay féle könyvben a 13.oldalon lévő kép alá oda is van írva hogy "kétcsövesre alakítva". Tehát nem gyári kiadás.
                        Ha valakinek a gyári állapot a lényeg annak nem fog tetszeni. Aki csak motorozgatni szeretne vele annak meg jó így is hiszen a füst kijön rajta így is.

                        Komment


                          #13
                          Ezért is kérdezem, hogy mié lehet akkor?

                          Komment


                            #14
                            Erre a kérdésre az ügyes kezű gyártója tudna választ adni.Talán ha nem fekete lenne végig jobban nézne ki, bocs ez szerintem.Én nyugaton nem láttam Csepelt a belpiacon pedig sosem láttam ebben a színben.Ha már a véleményünket kérdezted, nekem a feketénél jobban tetszett a bordó de ez kinek- kinek kérdése!

                            Komment


                              #15
                              nem pont ide kéne tenni , csak az eredetiségi kérdés ilusztrálásához :Eladó Csepel m 32 katonai kerekpar - Képes Motor

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X