Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Apró észrevétel...

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ........Szarkazmus – Wikipédia ....


    ...figyejjjide , én egy boltban vagyok eledó . Nem múlik el nap -paraszt- nélkül . A szituációk kezelése szerencsére csak a hangulatom fügvénye ( sajátom az üzlet ) . Tehát nekem tényleg sport . Ezért javasoltam ezt a dolgot , ami tényleg egy felemás megoldás ---de én tényleg sajnálom azokat akik a többiek érdekében magukra vonják a kedves belépő rosszallását .
    Kedves Joker!

    Tudom,mi a szarkazmus,bár nekem nincs üzletem, és sportot sem űzök az emberek minősítésével...a sajnálatra sem szorulok, de ha itt tényleg pár ember (akit -t5- kemény magnak nevezett) úgy gondolja, hogy nem helyes út (mármint a helyreigazítás) akkor itt és most be is fejeztem....

    Komment


      #47
      Helyes dolog a helyreigazítás és kell is azt hiszem ezt kijelenthetjük. Itt arról van szó hogy elsőre egy picit óvatosabban kellene fogalmazni. Ezen kívül az égvilágon semmi gond nincs vele.

      Komment


        #48
        Akkor most nem értek semmit , de visszább megyek oda amikor arról beszéltünk ,hogy a fórum bejegyzéssekkel történő " beszélgetés " tényleg nem alkalmas valós értelmü összetett beszélgetésre .

        Fergusson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        akkor itt és most be is fejeztem...
        mert ha valamit -----akkor ezt pont nem szerettem volna elérni !

        Nehogymár úgy legyen mint itthon !------összeugrunk az asszonnyal , valami , valaki más miatt

        Komment


          #49
          utóbbi időben presztízs kérdést csináltok abból, hogy ki veszi észre előbb és teremti le a be nem mutatkozó regisztrálókat,
          Hát ez igaz !
          Szeretettel köszöntünk a Veterán fórumon!
          Ha szeretnél csatlakozni hozzánk, beszélgetni, kérdezni, vagy válaszolni, üzeneteket küldeni, szavazni, akkor kérlek, szánj néhány másodpercet a regisztrációra, majd írj egy pár szót magadról!
          Mikor én regisztráltam, ez a szöveg szinte szó szerint olvasható volt a fejlécen. Szerintem most is ott van. Akkor észrevettem én is, mint ahogy sokan mások is.

          Komment


            #50
            Mikor én regisztráltam, ez a szöveg szinte szó szerint olvasható volt a fejlécen. Szerintem most is ott van. Akkor észrevettem én is, mint ahogy sokan mások is.
            Kedves Mir-mur!
            Erről beszélek/beszéltem!
            Aki akarja, meglátja....aki nem akarja, nem látja....vérmérséklet függő az egész.
            Lehet, hogy -néha- "...picit óvatosabban kellene..." fogalmazni, de az sem teszi meg,aki a "hibát" véti!
            Nos, jó dolog ez, hogy mi vitázunk rajta, egyszerű fórumtagok, azok pedig,akinek/akiknek módjában áll a változtatás, hallgatnak! Oszd meg és uralkodj, alapon...

            - - - Updated - - -

            Akkor most nem értek semmit , de visszább megyek oda amikor arról beszéltünk ,hogy a fórum bejegyzéssekkel történő „beszélgetés” tényleg nem alkalmas valós értelmü összetett beszélgetésre .
            Kedves Joker!
            Kifejtenéd ezt bővebben, ha kérhetlek...
            Van egy elképzelésem erről, de lehet hibás...

            - - - Updated - - -

            sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Helyes dolog a helyreigazítás és kell is azt hiszem ezt kijelenthetjük. Itt arról van szó hogy elsőre egy picit óvatosabban kellene fogalmazni. Ezen kívül az égvilágon semmi gond nincs vele.
            Kedves Sinter!

            Volt rá példa, hogy óvatos volt a fogalmazás, amiből nem mindenki tanul/tanult, aki pedig igen, az a válaszában el is ismerte és nem az volt az első reakciója, hogy "bunkó" a helyreigazító....
            Aki úgy regisztrál, amiről most pont a vita (elnézést, beszélgetés) folyik, szerintem meg is érdemli a néha bunkó viszontválaszt...
            Van rá egy jó mondásunk: -"amilyen a mosdó, olyan a törölköző"....
            Hozzá teszem, hogy minden,amit leírtam az én véleményemet tükrözi, nem segített senki a fogalmazásban és vállalom a felelősséget érte (jogi képviselő hiányában, magamat védem )

            Komment


              #51
              Igazad van Fergusson! Egyet értek veled. Csak én azért írtam hogy elsőre óvatosabban szólni, mert így nem érheti szó a ház elejét. Van olyan hogy valaki már reszket az áhított infóért vagy bármiért és elsiklik a bemutatkozásra felhívó szöveg felett. Aláírom lehet ilyen. Megemlítjük neki hogy valamit kifelejtett elsőre szerintem csak finoman. Na itt kétféle dolog történhet: Vagy pótolja és beilleszkedik úgymond, egy csomó példa volt már rá, vagy elkezd bunkózni. No ez utóbbiért azt mondom nem kár.... nincs szükségünk az ilyen mentalitású emberekre. De mondom mindenben egyet értek veled, és ezt "érted" mondom nem ellened.

              Komment


                #52
                El vagyok képedve!!!!Kicsit szomorú is vagyok hogy e nemes társaság egyáltalán szót pazarol erre a nyílvánvaló provokációra!!!!Hiszen ha még nem tűnt fel itt valós törvénysértésben való segítségben kértek fel minket!!!!!Egyszerűen ilyen esetben törölni kell minden szavát a beírónak hogy nyoma se maradjon hiszen aki tudomást szerez a törvénysértésről és nem jelenti az bűnrészes!Itt nincs szükség bemutatkozásra való felkérésre,főleg nem az adminok bántására!!!Szerintem is helytelenül jártak el hogy engedték az írást megjelenni!
                Csak jelzem ha ilyesmi (bármi törvényellenes!!!!) a tudomásomra jut akkor egy pillanatig sem szeretnék benne lenni és elzárkózom az ilyesmire való utalástól is!
                Egyébként is az az érzésem mintha hígulna a társulat!A régi magasröptű szóváltások szerelési kérdésekben kezdenek eltolódni pancser irányba(milyen olajat tegyek bele?....milyen gyertya jó?.......amilyen van!!!Vazze!!!)A közösségi oldalakon a kis csávók napokon keresztül írkálják ezeket!
                Nagyon magas a tolerancia szintem ..........de ez kezd sok lenni!
                Azért további jó munkát és szórakozást kívánok tanult kollégáimnak!

                Komment


                  #53
                  apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  El vagyok képedve!!!!Kicsit szomorú is vagyok hogy e nemes társaság egyáltalán szót pazarol erre a nyílvánvaló provokációra!!!!Hiszen ha még nem tűnt fel itt valós törvénysértésben való segítségben kértek fel minket!!!!!Egyszerűen ilyen esetben törölni kell minden szavát a beírónak hogy nyoma se maradjon hiszen aki tudomást szerez a törvénysértésről és nem jelenti az bűnrészes!Itt nincs szükség bemutatkozásra való felkérésre,főleg nem az adminok bántására!!!Szerintem is helytelenül jártak el hogy engedték az írást megjelenni!
                  Csak jelzem ha ilyesmi (bármi törvényellenes!!!!) a tudomásomra jut akkor egy pillanatig sem szeretnék benne lenni és elzárkózom az ilyesmire való utalástól is!
                  Egyébként is az az érzésem mintha hígulna a társulat!A régi magasröptű szóváltások szerelési kérdésekben kezdenek eltolódni pancser irányba(milyen olajat tegyek bele?....milyen gyertya jó?.......amilyen van!!!Vazze!!!)A közösségi oldalakon a kis csávók napokon keresztül írkálják ezeket!
                  Nagyon magas a tolerancia szintem ..........de ez kezd sok lenni!
                  Azért további jó munkát és szórakozást kívánok tanult kollégáimnak!
                  Kedves Apacsavo!

                  Nos, most még aktuálisabb lesz a Tiszakeszi találkozó....ilyen irányban is meg kell/kellene vitatni a fórumon lévő dolgok menetét...szerintem.
                  Ott, már nem érheti szó a ház elejét,mert nem virtuálisan mennek a beszélgetések,hanem face to face, azaz szemtől szemben (jó magyarra fordítva),ami már korrektebb...
                  Főleg, ha a -mindenki által közkedvelt- ember is részt vesz ezen,talán,még tanácsot is ad...

                  - - - Updated - - -

                  Egyszerűen ilyen esetben törölni kell minden szavát a beírónak hogy nyoma se maradjon
                  Ezzel meg maximálisan egyet értek Veled!

                  Komment


                    #54
                    Szervusztok!


                    Jaj nekem,-már megint "faji villongások",egy hülyeségen.Nagyon kedvelem ezt a társaságot,-kár ilyen dolgokon vitázni.Korábban,amikor még volt a letöltések rovat,még figyelemmel kísértem az újonnan belépők profilját és volt olyan,aki több száz letöltést csinált anélkül,hogy bemutatkozott volna,vagy egy köszönő sort írt volna,de gondoltam biztos szüksége volt az irodalomra.

                    Nem vagyunk egyformák,de ettől még elférünk a glóbuszon,sőt a fórumon is.Azt mindenki maga dönti el,ha belép valahova és szeretne valamit a bennlévőktől,köszön e,vagy egyből kér,azt meg a bennlévők ,hogy a kérést teljesítik e,vagy sem.Egyszerű dolog ez,aki nem mutatkozik be,vagy provokál,vagy törvénytelen dolgot szeretne,azt figyelmen kívül kell hagyni!Minden belépő olvashatja a bemutatkozást kérő írásokat,-csak nem tudatosul nála mit is kérünk,-hát várjuk meg amíg tudatosul nála!

                    Azt,hogy kemény mag,meg ilyenek,-nem is tudom,az tény,hogy vagyunk egy páran akiknek "szívügy",a fórum és nagyon rossz lenne,ha megszűnne.Részemről,azt szeretném,ha kiszélesedne és hosszú ideig működne,néha az ember belefárad,mert olyan témákat vetnek fel emberek,amik már többszörösen ki vannak "vesézve" és teljesen felesleges n.-szer leírni ugyanazt (pl.tank tisztítás)..

                    Úgy gondolom,ha valamilyen szakmai kérdés dobódik fel,egyből feléled a fórum és a segítő szándék a régi,senki nem akar ártani,-sőt.


                    Most,hogy a szomszéd országban háború dúl,melynek kimenetele engem érdekel,nagyon sok politikával foglalkozó fórumot megnézek olvasok,de sehova nem regisztrálnék,semmi pénzért.Olyan mocskolódó,anyázó hozzászólások vannak,amelyek már gyomorforgatóak,szinte elképzelhetetlen,hogy emberek ennyire lealacsonyodjanak és sértegessék egymást,hát azért mi nem ilyenek vagyunk,-sőt nagyon nem és maradjon is ez így!

                    Üdvözlettel:Che

                    Komment


                      #55
                      A régi magasröptű szóváltások szerelési kérdésekben kezdenek eltolódni pancser irányba
                      Én erre reagálnék és azt hiszem, ez valamilyen szinten normális, mert elfogynak a témák, mint ahogy elfogynak a hozzáfűznivalóink is egyszer. Már ritkábban tér be egy-egy új ember is, aki épp benne van egy felújításban és akár lépésről-lépésre segítségre van szüksége.
                      Az egész eljuthat oda, hogy már csak mi leszünk itt, egyre fogyatkozó számban és intenzitással.
                      Nem törvényszerű, csak hogy ne így legyen, kellenek új emberek, akik új dolgokba fognak éppen.

                      Komment


                        #56
                        Sajnos teljesen igaza van apacsavonak, és che Józsi bátyámnak is ! Hígulnak a témák, és hígul az összetartás is. Olyan dolgokkal vacakoltunk, ami szót sem érdemelt néhány éve.
                        elfogynak a témák, mint ahogy elfogynak a hozzáfűznivalóink is egyszer.
                        Ez is igaz ! De nem kellene haszontalan vitatkozással, sértegetéssel pótolni, a napi hozzászólások számát. Ha nincs értelmes, hasznos mondanivaló, akkor jobb csendben maradni. Ne süllyedjünk le a facelebunkó színvonalára.

                        Komment


                          #57
                          Egyszerűen ilyen esetben törölni kell minden szavát a beírónak hogy nyoma se maradjon hiszen aki tudomást szerez a törvénysértésről és nem jelenti az bűnrészes!Itt nincs szükség bemutatkozásra való felkérésre,főleg nem az adminok bántására!!!Szerintem is helytelenül jártak el hogy engedték az írást megjelenni!
                          Akkor most mit csináljak? Mint moderátor felszólítottam az új tagot - beismerem elég nyersen - arra, hogy mutatkozzon be és árnyaltabban kérjen segítséget. Ő ezt meg is tette. a hsz-okat áthelyeztem egy erre való témába, hogy a szakmai rész ne sérüljön.

                          Ha Japán akarja, törölheti a hozzászólását. Ha kéri, segítek neki.

                          Komment


                            #58
                            Kedves Zsolti!


                            Azt javasolnám,hogy ne csinálj semmit,-jól van úgy,ahogy van.Nagy probléma nem történt,regisztrált egy új tag,aki valószínűleg bizonytalan,az OT megszerzésének lehetőségeivel,ami mondjuk érthető,mert sok mindent lehet róla olvasni a szaklapokban.Azt is tudjuk,hogy hazánkban,"okosban" sok minden megoldható,-erre próbált rákérdezni.Meg lett reklamálva nála,a bemutatkozás hiánya,- talán lehetett volna modorosabban,de az meg a részedről érthető,hogy a sokadik bemutatkozásra felszólító levél írása után fogy a türelem,ezt talán Japán is megértheti,illetve megérti.
                            Az is meglehet,ha a Japánt személyesen ismernénk,egy jó embert találnánk nick név mögött és még akár tanulhatnánk is tőle valamely témában,vagy jó barátunkká válhatna.Régebben én is írogattam,bemutatkozásra felszólító leveleket,de elfáradtam bele,-úgy gondolom,hogy aki nem ír bemutatkozást,arra nem reagálok.Természetesen,-lehet hogy ez a pillanatnyi,elég rossz idegállapotom miatt (a cég még mindig)van így és később változik,mert azért a bajban lévőktől nem szabad a segítséget megtagadni,de azért egy bemutatkozás elvárható.

                            Attól nem kell félni,hogy a fórum ellaposodik,csak arra gondoljatok,hogy mennyi mindent megéltünk már együtt,aláírásgyűjtés,találkozó,található itt egy jó adag hasznosítható tudás,voltak a letöltések,ami majd egyszer még vissza is jöhet egy kicsit átgondoltabban.

                            Amit talán jó lenne megoldani,hogy regisztráció,bemutatkozás és legalább 5 értékelt hozzászólás nélkül,hozzá se lehessen férni a fórumon felhalmozott anyagokhoz,de lehet hogy ez is egy agyrém tőlem.


                            Üdvüzlettel:Che

                            Komment


                              #59
                              Legyen ez egy tanulság mindenki számára melyből KI-KI levonhatja belőle a maga számára a megfelelőt. Valami olyan megoldás lenne a hozzánk illő,hogy az új belépő regisztráció után bemutatkozás nélkül ne tudjon hozzászólni. Így eltudnánk kerülni az ebből adódó félreértéseket.Bocsánat de mi nem hajszínre , magasságra stb.-re, inkább mi az ami miatt közénk került?.Mi a hobbija esetleg milyen motorja, autója, kerékpárja vagy bármi ami pöfög de lehet akár varrógép is.Technikai érdeklődésünk szinte határtalan. Üdv.: Sepy.

                              Komment


                                #60
                                Bocsánat de mi nem hajszínre , magasságra stb.-re, inkább mi az ami miatt közénk került?.Mi a hobbija esetleg milyen motorja, autója, kerékpárja vagy bármi ami pöfög de lehet akár varrógép is .Technikai érdeklődésünk szinte határtalan. Üdv.: Sepy.
                                Ez egy nagyon helyes hozzászólás, miért ne lehetne így kezdeni? Aki szeretne regisztrálni, ezt lássa legelőször. Meglehetősen új vagyok itt, bemutatkozzak még egyszer?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X