Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Apró észrevétel...

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    ........csak egy apró észre vétel: Nekem az nem igazán okoz álmatlan éjszakákat sőt még a vérnyomásom sem igazán szökik fel ha valaki nem akar vagy nem tud,netán-talán elfelejt néhány keresetlen szóval bemutatkozni! Ebben az esetben viszont amikor első szóra ,,hátszelet" vagyis a gyengébbek kedvéért:korrupciót,hatalommal illetve befolyással való vissza élést kérnek!!!!!!!!!!!!!!!!Na hát az az én romlatlan és még kialakuló félben lévő erkölcsi iránytűmet igen csak kilengeti a helyes irányból!..........és tisztesség szólva:Nem szeretnék olyan társaság tagja lenni aki ilyesmit simán lenyel!Vagyunk itt jó páran akik végig tapostuk a hivatali herce.hurcák hosszú-hosszú(és igencsak költséges)útját és nem nyivákoltunk,síránkoztunk ,,hátszél"-ért!Ha veterános vagy ,,vazze" vagy legalább hajlassz e felé akkor tanulj meg küzdeni!!!!Mert ez ilyen ország!
    Nagy ívben le sz....m a bemutatkozást de hogy bűnözőnek nézzenek engem és a csoportom tagjait azt ki kérem magamnak!!!!!!
    Az új belépőket én magam részéről tisztelettel üdvözlöm és örülök nekik.........ha az érdeklődésük a veterán dolgok irányába mutat!FIÚK HISZEN EZ KÖT ÖSSZE MINKET!!!!!!!(nem a csókos haverság!)
    (na a végére egy mosoly!!!!Mert nekem ez a veterános oviban a jelem!)

    Komment


      #77
      TZ kérésének eleget téve megpróbáltam a dupla regisztrációt. A kísérlet sikerült, egyedül a Bemutatkozások topicba enged belépni.
      Köszi!

      És megjelent az oldal tetején a bemutatkozásra buzdító üzenet?
      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

      Komment


        #78
        TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        megjelent az oldal tetején a bemutatkozásra buzdító üzenet?
        Igen. Örömmel olvastam első cikkemet, aminek szövegét Che és Sepy hsz-ából szerkesztettem. Annyira jól meg voltak fogalmazva, hogy kár lett volna veszni hagyni ezeket a mondatokat. Remélem újonnan belépő tagjaink is így értékelik majd.

        Komment


          #79
          Kedves Gyulám! Én örülök neki, hogy egy ovodába járunk még ha különböző is a jelünk./ ETZ, CZ./ Az Ovónénink és a dadusunk viszont meg egyezik!!

          Komment


            #80
            Na , és ki szerelmes az ovónénibeee ????

            Komment


              #81
              Nekem az nem igazán okoz álmatlan éjszakákat sőt még a vérnyomásom sem igazán szökik fel ha valaki nem akar vagy nem tud,netán-talán elfelejt néhány keresetlen szóval bemutatkozni! Ebben az esetben viszont amikor első szóra ,,hátszelet „vagyis a gyengébbek kedvéért:korrupciót,hatalommal illetve befolyással való vissza élést kérnek!!!
              Ebben teljesen igazad van.

              Komment


                #82
                A háromütemű motor visszacsilingeléséről tárgyalnak.
                Olyan azt hiszem nincs(de a mai világban még az sem biztos!)Viszont a minap a csendes elmélkedések perceiben,szokás szerint vittem magammal olvasni valót,mégpedig egy 2009-es Veterán újságot!Meglepő dolgokat olvastam!Tegye szívére a kezét minden tanult kollégám és így elsőre eszébe jut-e valami arról hogy ,,hajtókar nélküli motor"?A kifejlesztők kezdőbetűi után csak T.V. (Terplán-Víg) motornak hívták!
                A második ami fejbe vágott a Pannónia 350-es kéthengeres prototípus!!!!!Ha ilyeneket tudtak Csepelen mi a fenének nem csinálták?!(Persze tudom!Politika!)
                ,,zahinak"! Én nem szégyenlem!Szerelmes vagyok az óvó nénimbe immáron 38 éve töretlen hittel!(....és már ezt a kis időt így élem le!)

                Komment


                  #83
                  Valaki igazán regisztrálhatna már..
                  Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                  Komment


                    #84
                    Üdv apacsavo!

                    Régi kedvencem az AM elég részletesen beszámolt róluk,a megjelenésük idejében,ezért elég sokan tudhatnak róluk.

                    Komment


                      #85
                      beregisztráltam, kiírja hogy mutatkozzam be, de ha ezt olvasod akkor ki lehet kerülni, azaz lehet hozzászólni bemutatkozás nélkül.
                      Üdv. emu

                      Komment


                        #86
                        marosi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        beregisztráltam, kiírja hogy mutatkozzam be, de ha ezt olvasod akkor ki lehet kerülni, azaz lehet hozzászólni bemutatkozás nélkül.
                        Üdv. emu
                        Köszi! Igen, ahogy korábban írtam tartalmilag nem tudjuk garantálni a bemutatkozást, de hát ez logikus. Köszi, hogy ellenöriztétek, most már várom az első igazi gyanutlan jelentkezőt is.
                        Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                        Komment


                          #87
                          Köszi! Igen, ahogy korábban írtam tartalmilag nem tudjuk garantálni a bemutatkozást, de hát ez logikus. Köszi, hogy ellenöriztétek, most már várom az első igazi gyanutlan jelentkezőt is.
                          Kéretik ezt a gyökeret (mármint engem) törölni hamár beleugat a felnőttek dolgába bemutatkozás nélkül

                          Komment


                            #88
                            Igen, ennek megfelelően fogjuk őt kezelni. Pl kérünk fényképeket mind a 12-ről.

                            Komment


                              #89
                              Regisztráció után, amennyiben nem érkezett email a visszaigazoláshoz, mi lenne a teendő?
                              Egy ismerősöm szeretne bemutatkozást írni...

                              Komment


                                #90
                                Igen , van egy kis zavar az erőben , mert nekem is van egy ismerősöm -aki már egyszerebejelentkezett , de elfeledte a jelszavát de nem lehet másikat varázsolni .Nem jön emil .

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X