Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás

    Üdvözlök mindenkit.
    Kll.Árpád vagyok.Pomázon lakok.Első motorom 350.Jawa oldalkocsis volt.Jelenleg egy Dnepr mt16 oldalkocsis motorom van 1995 óta forgalomba.A hengereket még akkor lehúztam és megnéztem a főtenegelyt.És a hátsó oldalhajtást is szétszetdem.Baj nem volt vele.20000km mentem a mai napig.Szoktam járni veterán motoros találkozókra és alkatrészbörzékre.A Dnepr.hu és Ural.hu fórumokat szoktam olvasni.Különös gondom nincsen.Eddig mindent én csináltam rajta.Egyedül a fékdobok esztergálását és fékbetét ragasztását csináltattam.Mondjuk jó lenne egy olyan hely ahol a gumikat nem kellene leszedni meg ujbol felrakni.

    #2
    Szia öreg!

    Kitaníthatnád az itteni márkatársakat is,hogy ne szedjék szét állandóan a gépeiket mert azt nagyon értik!
    pasetta, sinter és 7 további látogató kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Üdv a Fórumon! Úgy tűnik, akkor a te géped szerencsés csillagzat alatt született, vagy kevesebb vodka folyt aznap.
      Egy sötétzöld MTré, fejidommal, az az?
      Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2015 márc. 16, 09:15.
      sinter, Che és 2 további látogató kedvelte ezt.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #4
        Üdv mindenkinek.Biztos sokminden összejött akkor mikor született.Hát én úgy gondolom hogy mivel 2 évente feketére festem kézzel és ecsettel mint a festőművészek a környezeti ártalmakra nem reagál.Azonkívül hetente 1x megyek vele már a dneper re gondoltam,hozzászokott a mozgáshoz.Az is lehet hogy látta Sztalint meg Hitlert.Ha tudna beszélni életünk végéig halgathatnánk.
        Utoljára szerkesztve a következő által: vascsiga; 2015 márc. 25, 04:49.
        sinter, és kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Hello!Hát én is csodálkozok rajta.Talán az alkatrészek még a gulágos időkben készültek meg a BMW gyárat elhozták Kievbe. . Az alkatrészekre több évig vigyáztak.Aztán ki tudja miért összeszerelték.Meg aztán 60-70km sebességgel megyek vele mindenhova.Hárman is sokat mentünk pl Szeged városnézés és vissza.

          Komment


            #6
            Helló!Nem zavarom a márkatársaimat csak gyakoroljanak.Én még nem szedtem szét a blokkot váltót.
            De bogarat raktál a fülembe.Vettem két váltót az egyik jó a másik eleinte működött jó sűrű
            oljjal aztán csak az csak az 1-es sebességet vette.Szétszedtem gyakorlom én is a szétszedést
            összerakást.Hát a medvetalp az elkopott azt ki kell, cserélni.

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X