Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Röviden rólam

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Röviden rólam

    Egy átlagos, és a múltat illetően romantikus érzéseket tápláló figura vagyok egy vidéki kis faluból. Gyerekkoromban mindig feltaláló szerettem volna lenni, lenyűgöztek a különféle gépezetek. Oda voltam a repülőkért, helikopterekért, hajókért, illetve mindenféle különleges gépekért. Később elkezdett érdekelni az építészet, a különleges épületszerkezetek, így ebbe az irányba tanultam tovább. Sajnos a diplomáig nem jutottam el, de a téma iránti érdeklődésem megmaradt. Ahogy a különleges gépek iránti szenvedély is. Egy ilyen gép után kutakodva jutottam el erre a fórumra is. Remélem, hogy partnerekre találok majd a látogatók között, akik segítenek a kutatásaimban, illetve, hogy elérjem a célom... egy ilyen különleges gép működő modelljének megépítését, illetve élethű léptékhelyes megmakettezését.

    #2
    Kedves Tamás!

    Szeretettel köszöntelek a hasonszőrűek gyülekezetében. Amint létod építettünk már itt a motorok mellett kondenzációs központifűtést és tetőteret is. Nem kell ahhoz autószerelőnek lenni, hogy valaki veterános legyen. Örülök, hogy csatlakozol hozzánk.

    Üdvözlettel Czsolti, aki szintén feltaláló akart lenni egykor. Ja, és a tengeri vitorláshajókért is rajongok!
    -t5-, St.Z.350 és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Üdv köztünk...És mit szeretnél építeni?
      Valami ilyesmit?
      Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2015 szept. 27, 14:23.
      St.Z.350 és sepy kedvelte ezt.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #4
        Ja, és a tengeri vitorláshajókért is rajongok!
        Na meg a kis Polskiért.......Ki ne felejtsd a sorból
        CZsolti, St.Z.350 és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Lehet bővítgetni Cz 350 stb.Kedves Tamás! Jó közegbe kerültél valamely szinten itt feltalálók közé kerültél kik szívesen válaszolnak kérdéseidre. Sokan vagyunk sokfélék de segítőkészek efelől biztosíthatlak. Mindíg valamit rendbe akarunk hozni úgy ,hogy jó legyen de mindezt a lehető legkisebb költségvetésből!. A vitorlások nekem is tetszenek csak mivel nem tudok úszni így inkább motorozok!
          dkari, St.Z.350 és Fergusson kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            A vitorlások nekem is tetszenek csak mivel nem tudok úszni így inkább motorozok!
            Sajnos a természetben én is csak a gőtéket figyeltem meg kiskoromban, így az én úszástudásom is ebben merül ki: nagy levegő, és mászkálok a medence alján...
            sepy, és 3 további látogató kedvelte ezt.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #7
              Kedves sepy és wsievers!

              Én nem tudok repülni,de nyugodtan utazok repülővel.

              Komment


                #8
                Én még nem próbáltam de inkább avval repülnék mint a szárazföldön szárnyak nélkül!, keserves a földet érés. Ezt minden motoros előbb- vagy utóbb meg ízleli!

                Komment


                  #9
                  csak a gőtéket figyeltem meg kiskoromban
                  Johann Wolfgang? Csodás rajongásod a német klasszikusokért lenyűgöző!
                  Na meg a kis Polskiért...Ki ne felejtsd a sorból
                  Már gyerekkoromban is szerettem kisautóval játszani.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X