Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Érdekes, meglepő vagy különleges hirdetések a Veterán aprón

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Akkor itt a bizonyíték, hogy tud örömet is szerezni. Közel 200ekm
    Plenter Róbert :-)
    taluga és -t5- kedvelte ezt.

    Komment


      Plero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Akkor itt a bizonyíték
      Nahát... Gordini.
      taluga, -t5- és joker kedvelte ezt.
      There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

      Komment


        Csak a design! A szíve Dacia-Renault. :-) volt

        Komment


          Sziasztok
          Hűha, bevallom nem számítottam ekkora érdeklődésre Akkor hogy szépen sorban válaszoljak, t5 ha megnyered a lottót, a tiéd Persze ha én nyerem meg, akkor már nem lesz eladó! Én is sokszor álmodozom egy lottó 5-ösről, mert az első dolgom a Dácia felújítatása lenne. És akkor az ára...Azért nem írtam konkrét árat a hirdetésbe, mert nem szeretném ha valaki csak az "olcsósága" miatt, akár haszonvasat látna benne. De ha olyan valaki érdeklődne iránta, akinek komoly felújítási szándékai vannak, 20.000 Ft + az eredetiség vizsgálat átvállalása áron odaadnám. Én ezt az autót nem haszonszerzés miatt szeretném eladni, hanem valóban azért, hogy ne kerüljön bontóba....Ha már én nem tudok sajnos többet tenni érte.
          Beagle, taluga és 5 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            Blan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            megnyered a lottót, a tiéd
            Köszi!

            "A lepény hal megy elöl, a remény hal meg utoljára!"

            Az ár is megfelel és még marad a restaurálásra 849 962 600 forint.
            taluga és OdinHEM kedvelte ezt.
            A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

            Komment


              -t5- eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              marad a restaurálásra 849 962 600 forint.
              Annyiból a komplett gyártósort vissza tudod állítani!
              Beagle kedvelte ezt.

              Komment


                sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                komplett gyártósort vissza tudod állítani
                Nem akarom! Szeretnék még vásárolni egy alig használt 44-es strandpapucsot, ha kikerül.......




                kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                vizsgákat sikerre
                Mi van kollarg, látlak!
                Sikerült????
                kollarg, taluga és sinter kedvelte ezt.
                A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                Komment


                  Ilyenre gondoltál???

                  Retró strandpapucs | retronom.hu
                  Attached Files
                  barna, sepy és -t5- kedvelte ezt.

                  Komment


                    -t5- eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szeretnék még vásárolni egy alig használt 44-es strandpapucsot
                    Ilyenre gondoltál?

                    Retró strandpapucs | retronom.hu
                    -t5- kedvelte ezt.

                    Komment


                      -t5- eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Mi van kollarg, látlak!
                      Jól látod, megint itt bujkálok. Igazából írásban adtunk számot, de ha minden jól megy átugrottam a lécet, igaz rezgett kicsit.
                      Még holnap egy, aztán már csak 2 van hátra. Ebben a félévben...

                      Blan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      De ha olyan valaki érdeklődne iránta, akinek komoly felújítási szándékai vannak, 20.000 Ft + az eredetiség vizsgálat átvállalása áron odaadnám.
                      Nahát, ez nagyon baráti ár, többre tippeltem. Habár egyáltalán nem ismerjük egymást, ez alapján az jutott eszembe, hogy megérdemelnéd hogy megtarthasd és rendbe tudd hozni saját célra, vasárnapi autónak.
                      OdinHEM, sepy és 4 további látogató kedvelte ezt.
                      There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                      Komment


                        kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        megérdemelnéd hogy megtarthasd és rendbe tudd hozni saját célra
                        Milyen nagy szíved van, kollarg ember!
                        Rendben van a 850-ből én finanszírozom a felújítást és marad Blannál a gép!
                        OdinHEM, taluga és kollarg kedvelte ezt.
                        A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                        Komment


                          Nekem az mindennél többet jelentene ha tovább "élne", ha már nem nálam, akkor olyan valakinél aki szánna rá időt és energiát, hogy rendbe tegye. Nekem elnyűhetetlen volt, konkrétan kétszer fordult a kilométeróra még használtam
                          OdinHEM, taluga és -t5- kedvelte ezt.

                          Komment


                            kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ebben a félévben...
                            Ami 4,5 hónapig tart, ne haragudj az előbb az "eredményeidet" átugrottam, gratulálok!
                            A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                            Komment


                              -t5- eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Rendben van a 850-ből én finanszírozom a felújítást és marad Blannál a gép!
                              Na akkor drukkolok hogy a te számaid jöjjenek ki a gépből. (Vagy hogy is húzzák mostanság a lottót)

                              Blan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nekem elnyűhetetlen volt, konkrétan kétszer fordult a kilométeróra még használtam
                              Ha komoly hiba nélkül tette meg, akkor az szoci autótól nem rossz teljesítmény. Bár az egyik nagybátyjám a 220e km-t futott 2103-ast, azaz "ezeröcsit" adta el még a szociban 120e futottként 6 évesen. És amikor rá 1 évre Debrecenből visszajöttek kirándulni az új tulajék a Dunakanyarba, még be is köszöntek nagybátyámékhoz elmesélni milyen jó még mindig a kocsi, milyen megkímélt, milyen szépen megy.
                              OdinHEM, taluga és 2 további látogató kedvelte ezt.
                              There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                              Komment


                                Egy olcsó Babetta jó hozzászólásokkal.Jawa 210 Babetta

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X