Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Érdekes, meglepő vagy különleges hirdetések a Veterán aprón

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Üdv
    Most kapcsolódtam csak a fórumhoz. 350.es jawa- és a főtengelyt hogy teszik megbízhatóvá? P21 ből én is láttam 3, és 4 hengerest, de csak blokkot, de annak legalább könnyen lehet illeszteni a főtengelyét. Szedtem (préseltem) már szét jawa főtengelt- a legót nehezebb szétszedni
    orlin77 kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Sziasztok!

      Egy új komment alapján úgy tűnik, hogy nem csak nekem böki a csőrömet a 60 rugós ócska gumi és D-Csepel ülés:-)

      Danuvia ülés 1 pár gumival

      Üdv
      Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

      Komment


        #18
        Egyik leggazdaságosabb üzemanyag me

        Erre kukkancsatok rá, sztem csodák nincsenek, feltehetően átverés
        Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

        Komment


          #19
          Azt nem tudom átverés-e, de jó esetben 15000 Km után térül meg az ára. Mivel ez a szerkezet esetleg fizikai változást tud létrehozni, ennyi km alatt tán el is koszolódik. Akár jó, akár nem, a rizikó elég nagy arra, hogy kidobtad a pénzedet az ablakon. Mellesleg 15% különbséget a vezetési stílus is okoz. Tehát, ha nem ugrasztom a járművet, hanem nyugodtan gyórsulok, gurítom ahol lehet, okosan lassítok...stb. akkor is megspólok ennyit és nem kell érte fizetnem

          Komment


            #20
            Minden esetre a neve (Brumi) szerintem nagyon aranyos. Még ha emiatt nem is éri meg megvenni...

            Komment


              #21
              Sziasztok! A Stlakrel által rámotatott hírdetés és bármilyen ehez hasonló termék nem működő képes. Egy időben nagyon foglalkoztatott ez a téma, de mielőtt beugrottam volna megkérdeztem hozzáértő mérnök embereket!
              Ősszefoglalva az volt a válaszuk: " Sem mágneses, sem elektromos úton nem lehet a folyadékokban tartós változást létrehozni. Mindenfajta ezeken a módszereken alapuló fizikai, kémiai változás addig tart, ameddig a behatásnak a hatósugara elér." Csak a lényeget írtam, le, mert erről a témáról akár szakdolgozat hegyeket lehetne írni.
              Gondoljátok, hogy az autógyárak nem alkalmaznák a gazdasági válság közepén, ha ez ilyen egyszerű volna?!

              Komment


                #22
                stalker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Egyik leggazdaságosabb üzemanyag me

                Erre kukkancsatok rá, sztem csodák nincsenek, feltehetően átverés
                Most vettem észre, hogy négyszer szerepelt az oldalon. "Kiegyeltem", gondolom bőven elég egyszer is.
                Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                Komment


                  #23
                  Hát az biztos, hogy nem egyserú dolog az apróhirdetés moderálás se, de a fórum moderálás se:-)

                  Egy is sok ebből a szemétből, úgy őszintén... mostanában mindenki mások átveréséből akar meegélni, azt sajna vkinek össze is jön, megtalálják az áldozataikat ezek a gazfickók:-)
                  Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

                  Komment


                    #24
                    Ez de szép! Ural lengéscsillapító
                    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                    Komment


                      #25
                      Pannónia TLB

                      Szép, szép, de az ár egy kicsit erős... alapvetés, hogy nem kapjuk vissza a befektetett munka árát és a pénzünk egy részét se egy veteránnál, persze próbálkozni lehet.

                      Üdv
                      Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

                      Komment


                        #26
                        TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Károly! Utólagos engedelmeddel a videót beillesztettem a hirdetésedbe: Fiat Balilla 508 A eladó.

                        Nekem nagyon tetszik!
                        Élményként mesélt róla nagypapi Taxizott a géppel. Kár hogy fotó nem maradt meg.

                        Komment


                          #27
                          TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kár hogy 2 cm hosszabb nagyon lenyomja a lengő villát, és a hardit megviseli. kimondottan két személyes motorozásra jó.
                          TZ kedvelte ezt.

                          Komment


                            #28

                            Komment


                              #29
                              ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Egy normál utcai autó, mégha 17 éves is, mit keres a veteránaprón ?
                              Gondolom vevőt keresnek. Mondjuk elég retró szögletes.
                              ___

                              Volt már egy próbálkozásom, hogy megtudjam mi a látogatók véleménye a Veterán apró moderálásáról: Moderáció a Veterán Aprón, de hogyan?

                              Csak kicsit korán dobtam fel a témát. Majd néhány hónap múlva megint előjövök vele. Ha "tömegek" szeretnék, hogy egy irányba lépjünk tovább, akkor hajlok rá, de egyelőre nagyon kevés visszajelzést kapok. Szóval most éppen pihentetem ezt a kérdést. De nyugodtan fejtsd ki a véleményedet a hivatkozott témában.
                              Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                              Komment


                                #30
                                Nehogy lecsússzatok erről: MZ 250/1 Army Árverés
                                Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X