Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Érdekes, meglepő vagy különleges hirdetések a Veterán aprón

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Szervusztok. Teljesen elkeseredtem. Az ominózus monitor - FIAT Balilla téma - számítógéphez való és nem látni benne a jövőt! Nincs ötletem mit válaszoljak az érdeklődőnek. Szerintetek mit írjak a " cserepartnernek " ? Türelmes üdvözlettel.

    Komment


      #47
      Azt, hogy nem akarsz rosszat neki, nincs egyensúlyban az őáltala felajánlott tétel értéke az autóval. Ilyen ráfizetést még az ellenségeidnek sem kívánhatsz
      dafko54 kedvelte ezt.
      Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

      Komment


        #48
        Szervusztok. Válaszoltam az érdeklődőnek, de nem tudom eldönteni, hogy szórakozik , vagy ennyire hülyének tart? Még egy lehetőség van : teljesen komolyan gondolja ! Feladom ! Üdvözlettel.
        TZ kedvelte ezt.

        Komment


          #49
          Szia!

          Csak nehogy komolyan vegye, mert arra is meg van az esély... végül elengedi az anyagiakban történő értékegyeztetést a részedről és akkor lesz galiba, cserére leszel utalva, mivel ő túl jószívű lesz...

          Üdv
          Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

          Komment


            #50
            dafko54 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szervusztok. Válaszoltam az érdeklődőnek, de nem tudom eldönteni, hogy szórakozik , vagy ennyire hülyének tart? Még egy lehetőség van : teljesen komolyan gondolja ! Feladom ! Üdvözlettel.
            Szerintem most már ki fog derülni, hogy mi áll a háttérben. Ha mégsem, akkor viszont nagyon vicces fordulat lesz. Kíváncsian várom a fejleményeket.
            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

            Komment


              #51
              Szép asztali dísz

              ÁÁÁ, könyörgök neeee, miért kell ezt erőltetni. Lehet csak én nem vágom a témát
              Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

              Komment


                #52
                Nyugi, én sem vágom....

                Komment


                  #53
                  "Szép asztali dísz

                  ÁÁÁ, könyörgök neeee, miért kell ezt erőltetni. Lehet csak én nem vágom a témát"

                  A zsák megtalálta a foltját:
                  "Hali. Szerintem egyházi virágtartó. Egy motoros háti permetezö nemérdekel cserébe?"
                  Mért nem cserélnek már és akkor eltünnének végre, mindketten boldogok lennének
                  "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                  "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                  Komment


                    #54
                    wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    "Szép asztali dísz

                    ÁÁÁ, könyörgök neeee, miért kell ezt erőltetni. Lehet csak én nem vágom a témát"

                    A zsák megtalálta a foltját:
                    "Hali. Szerintem egyházi virágtartó. Egy motoros háti permetezö nemérdekel cserébe?"
                    Mért nem cserélnek már és akkor eltünnének végre, mindketten boldogok lennének
                    Igen, ezen én is fennakadtam, írtam is róla itt: http://veteran.forum.hu/velemenyek-j...ron-hogyan-76/

                    Viszont Stalker által belinkelt hirdetések között van olyan, ami egész jó. Úgy értem, hogy ezek jelentős része valóban olyan használati tárgy ami érdekelhet egy veteránbarátot. Az elektron csövek is gyorsan gazdára találtak ahogy látom. Szépen el vannak különítve a járművektől és alkatrészektől. Kis türelmet kérek Tőletek, nem ígérek semmit most még, hogy mi lesz a sorsuk, de még valami jó is kisülhet belőlük. A Veterán apró is hasonló elégedetlenség szülötte, de többet nem árulhatok el.

                    Természetesen a feszültség levezetése végett, bátran linkelgessétek be ide a hasonló cuccokat. Legalább én is látom, miről mit gondoltok.
                    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                    Komment


                      #55
                      Sziasztok!

                      Ma gyöngyszemek:

                      Dani Péter : Csepelek és Pannóniák!

                      Végülis ez anno alig volt drágább egy sima Veterán újságnál, úgy tűnik, hogy ez olyan mint a bor és az idővel nemesedik(vagy nem éppen) vagy arany van beleszőve... persze ha akad rá vevő

                      félkész verseny pannonia

                      Ez meg csak úgy érdekes, kivételesen nem felháborító vagy ilyesmi... csak furcsa, meg különleges, h egyesek milyen gépek építésébe kezdenek (egyedi cucc kp-i nyomórugós Y hátsó felfüggesztéssel...)

                      Üdv
                      Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

                      Komment


                        #56
                        Szervusztok. Az érdeklődőm - FIAT Balilla - rövid kérdést tett fel : mennyi a holmi ára ? Megírtam. Veterános üdvözlettel.

                        Komment


                          #57

                          Komment


                            #58
                            Sztenderd alkudozós választ kaptál..:-)
                            Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

                            Komment


                              #59
                              Szervusztok. Fejlemények - FIAT Balilla -. Mennyit engedek. Válaszoltam. A grafikont nézegetve , érdekesen alakult a látogatottság. A " hírverés " jót tett a grafikonnak, de érdemben nem volt konkrét érdeklődő. Veterános üdvözlettel.
                              kedvelte ezt.

                              Komment


                                #60
                                Erről a Balillás történetről tudatosult bennem, hogy milyen leleményes vagy inkább gyakorlatias nemzet is vagyunk. Egy-egy alkudozás során nem kell eljátszani a nagyhalált, nem kell órákat tölteni a portéka szemrevételezésével, a hibák keresésével vagy éppen a túlzó dicsérettel. Nem. Mi szeretjük rövidre zárni a dolgot. Ekkor hasznos a "Mennyit enged belőle?" vagy a "Mennyi a vége?" kérdés. Igazából ezzel meg is ölik az alkudozást, mert ha az eladó őszintén válaszol, és mondjuk meg is nevez egy alacsonyabb árat, akkor mi értelme volt többért hirdetni? "Kerül 100 Ft-ba, de 60-ért is odaadom." Sokan vágynának hasonló jellegű hirdetésekre. És akkor még minitort sem kéne ajánlgatni cserébe.
                                és dafko54 kedvelte ezt.
                                Everything is better when you decide you don't care.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X