Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Veterán Fórum Naptár 2018 megrendelés

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Veterán Fórum Naptár 2018 megrendelés

    Mivel a naptár témához utólag már nem tudtam szavazást hozzáadni, így itt lehet megrendelni, és bejelölni a darabszámot
    15
    1 darab
    66.67%
    10
    2 darab
    26.67%
    4
    3 darab
    0%
    0
    4 darab
    0%
    0
    5 darab
    6.67%
    1
    6 darab
    0%
    0

    The poll is expired.

    sepy, emu és 4 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Szervusztok!

    A 2018-as fórumos naptárügyben még nem szólaltam meg mert nem döntöttem el,hogy rendelek e,vagy sem.A mennyiben rajtam múlik,hogy árban egy kategóriával olcsóbb lehet a naptár mindenki számára,akkor természetesen rendelek,annyi megkötéssel,hogy nem kérném a postai szállítást,-majd Tiszakeszin átveszem személyesen.A rendelésemtől függetlenül,hasonlóan a tavalyi évhez,javaslom a Tiszakeszi önkormányzatnak szánt naptár,naptárak árának szétosztását közöttünk,a rám eső rész megfizetését okvetlenül vállalom és azt időben átutalom,vagy levélben elküldöm a megadott címre,vagy számlaszámra.

    Üdvözlettel:Che
    Beagle, jagdtigger és 4 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ,a rám eső rész megfizetését okvetlenül vállalom
      Természetesen szintén,benne vagyok!
      jagdtigger, emu és 3 további látogató kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #4
        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

        Természetesen szintén,benne vagyok!
        Részemről is ok a "feláras" az önkormányzati repi

        Komment


          #5
          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Természetesen szintén,benne vagyok!
          Még egy szavazat az önkormányzatnak!

          Komment


            #6
            Én ezért nyomtam a tetszik gombot. Az Ő ponzorálásuk - fogadtatásuk nélkül bár hol is lenne a találkozónk a jó hangulathoz a környezet a Tisza közelsége épp oly fontos és itt mindez biztosított számunkra. Köszönjük. Nem utolsó sorban a finomra főzött alapanyagról.

            Komment


              #7
              Naptárat nem kérek. De az önkormányzatnak szánt darabba beszállok.

              Komment


                #8
                Kérek mindenkit, hogy az igényeit HÉTFŐIG 2017 12 04 ig adja le, mert leszeretném zárni a szavazást !!! Gondolom elég lehetett rá az idő, hogy mindenki átgondolja mit szeretne !

                Komment


                  #9
                  mir-mur eredeti hozzászólása
                  Kérek mindenkit, hogy az igényeit HÉTFŐIG 2017 12 04 ig adja le, mert leszeretném zárni a szavazást !!! Gondolom elég lehetett rá az idő, hogy mindenki átgondolja mit szeretne !
                  Én is kérnék egyet és bedzállok az önkormányzatiba is természetesen.

                  Tapatalkkal küldve az én SM-A300FU eszközömről

                  Komment


                    #10
                    Még nem írtam,de természetesen beszállok a plusszba is. Kis megjegyzés: Azért darabszámmal K Tündékét jó lenne lekörözni.

                    Komment


                      #11
                      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Kérek mindenkit, hogy az igényeit HÉTFŐIG 2017 12 04 ig adja le, mert leszeretném zárni a szavazást !!! Gondolom elég lehetett rá az idő, hogy mindenki átgondolja mit szeretne !
                      Arra, hogy átgondoljam mit szeretnék, egy élet sem elég.
                      Az önkormányzatiba én is beszállok.

                      Komment


                        #12
                        [QUOTE=Atti69 ;n208075] Azért darabszámmal K Tündékét jó lenne lekörözni.


                        Melyiket ? A bugyisat. a Donatellásat . vagy az erotikusat ?........................................

                        Komment


                          #13
                          Még nem volt szerencsém egyikhez sem.. természetesen mindenképp azt,amelyből huszonpárnál több fogyott.

                          Komment


                            #14
                            taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Az önkormányzatiba én is beszállok.
                            Engem is írjatok fel...

                            Komment


                              #15
                              [QUOTE=mir-mur;n208079]
                              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Azért darabszámmal K Tündékét jó lenne lekörözni.


                              Melyiket ? A bugyisat. a Donatellásat . vagy az erotikusat ?........................................
                              Az erotikusba beszállnék ....

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X