Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Riga 12

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Nagyon csili-vili lett,szép munka.Belülről is ilyen szép és jó is?

    Üdvözlettel:Che

    Komment


      #47
      Így egyben lett polírozva ezután rendelek hozzá alkatrészeket. Fúrva lesz, főtengely fel lesz újítva. Csapágy és szimeringek is cserélve lesznek.
      József, és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #48
        Nagyjából a végleges állapot még egy jobb állapotú kipufogó könyököt és egy csomagtartót vadászok rá.

        Komment


          #49
          Ez a felirat a 16-osokon volt,és a dob nem az igazi és a csíkot hiányolom a tankról és a sárvédőről,tetszik a gép.....!!!
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #50
            figyelemre méltó , hogy mennyi időt , energiát invesztáltál a gépbe ! Egyébként Mátéval egy véleményen vagyok, csak még a csomagtartót el ne felejtsd .... Az első motorom egy Verhovina volt (Bepxobuna...) , átérzem a dolgot ! (igazándiból nem szerettem túlságosan ...) A csíkok valóban sokat dobnának rajta , a dob nem a Kárpátié (???) ... meg hát a csomi , ... az,... az "azé" jó vóna rá ! Gratula hozzá !

            Komment


              #51
              Ifás eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              kipufogó könyököt
              A kipufogó nem gyári !

              Komment


                #52
                mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A kipufogó nem gyári !
                Ettől még nagyon szép a masina! Látszik hogy van benne munkaóra rendesen.
                Van ezerféle felfogás, de én úgy vagyok vele hogy nem kell minden esetben a full gyári állapotra törekedni.

                Komment


                  #53
                  Amennyiben nem kiállítási darab lesz akkor szerintem bocsánatos bűn. Sokszor egy-egy átalakított gép szebb mint a gyári és még jobb is pl. a tovább fejlesztett Panonniák. Rengeteg fejtörés és meló- kísérletezés szüleményei a mai forgalmi viszonyokhoz alakítás miatt is. Mondhatni: a jelen kor követelményeihez igazítva! Azért ez kor és motor tipus függő dolog. Még Panonniából és Rigából is van sok majd ha nem lesz minden faluban az átalakítási kedv is alább hagy és az eredetiség lesz az első. Bár az elszaladt árak nem ezt tükrözik.

                  Komment


                    #54
                    Sziasztok! Most szereztem, megy a többihez Üzemképes csak régóta nem ment ki kell takarítani. Mi az, ami nem gyári rajta? Köszi!

                    (Nem tudok képet feltölteni. "Hiba a kép feltöltése közben" )

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X