Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Veterán Fórum Naptár 2019 megrendelés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sőt lejöttem volna a révházhoz
    Csak hát ott a kamera a fejük felett az oszlopon, meg az autóba a szélvédő mögött. A felettesük meg nem biztos hogy tolerálta volna.

    Komment


      #47
      Igen vannak észérvek abban amiket a Sanyi és a Gyuri ír,de tudjátok,-"Habár felül a gálya,S alúl a víznek árja,Azért a víz az úr!". Igaz az is,hogy egymást is figyelik és egynémelyik be is súgja a másikat,hogy előnyökhöz jusson,mert minden rendszernek meg van a besúgó hálózata,mert aki besúgó volt az egyikben,az lesz a másikban is,ezért is kár kutakodni a 3/3-sok után mert,ha koruknál fogva megtehetik,akkor meg is teszik.

      Júj már megint,na abba is hagyom,mert le leszek sexuálva,-hogy már megint a politika.
      Utoljára szerkesztve a következő által: Che; 2020 jan. 18, 20:25. Oka: Idézet helyesírási hibáinak javítása

      Komment


        #48
        Nincs semmi gondom a politikai témával amíg kulturált mederben marad az eszmecsere . Attól kapok agyérgörcsöt amikor megy az ürülékdobálás meg egymás szapulása mert mások a nézeteink.

        Komment


          #49
          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Emlékszem.. Összebújva a fák mögül figyeltük mi történik.. Mikor toltad vissza azé mosolyogtál.. Ha nincs kép is megmarad.
          Az én száguldozásom hívta fel a hatóság figyelmét. De bármikor kipróbálnám megint a Horexet. (azért tartottam tőle, hogy izomból belelépek a váltóba fék helyett)
          A motorért vesét, illetve más páros szerv egyik felét nem fogadod el Attila? A Veteránapró hetente 2* dobja fel nekem a hírdetést a Facebookon. Még az asszony is leoltott miatta.
          Attached Files
          Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2020 jan. 19, 10:02.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #50
            wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Még az asszony is leoltott miatta.
            Pedig ott már majdnem megegyeztünk.. Elég érdekesen"belenézett" az alkuba.

            Komment


              #51
              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Köszi Tamás!



              ...meg Taluga !...........
              ... meg Mir-mur....................

              Meg úgy mindenkinek aki ott volt és vagy fényképet csinált. Mert nélkülük a naptár se lenne. De ez csak az én meglátásom!

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X