Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ez a Cz-vel nem nagy öröm
    Mi a ,,stájsz" barátom puhulunk-puhulunk?!
    Személy szerint nem vagyok hajlandó felvenni még a WC ajtót is magamra azért mert hűs van!Ha nem bírom nem megyek!(Esetleg csak a ,,háziasszonyok Harly"- jával!)...egy kis vicces Szilveszteri gurulás az utcánkban!Fiatalabb koromban sok telet lemotoroztam muszályból!Sosem volt semmiféle különösebb védőruhám de még kesztyűt sem viseltem sosem!Nem tudok benne motorozni!(Amúgy sem!De ez most mellékes!)

    Komment


      Hidegben csak "lassú" gépekkel szabad menni, pont ideális a veteránoknak, meg kismotoroknak Meg nyilván nem az egész-napos túrák ideje ez már.
      Régen én sem öltöztem be alaposabban sosem, nem is volt mibe, nem tulajdonítottam különösebb szerepet neki, de amióta lassan-lassan összeállt az alapfokú motoros ruhatáram, azóta kifejezetten akkor szeretek motorozni, ha betudok öltözni vastagon izzadás nélkül. Nyáron nem is szeretek annyira menni, amikor rám izzad a ruha, és muszáj kockáztatni a lenge öltözetet. Tavasz és az ősz a tuti stabil 15-20 fokkal Nyilván más a helyzet nagy sebességnél, ott nyáron is biztos van huzat, de most veteránokról beszélünk, ahol nem jellemző a 100 feletti tartomány.

      Komment


        veteránokról beszélünk, ahol nem jellemző a 100 feletti tartomány.
        Ne hülyéskedj már, a Rigám ott kívánja a másodikat!

        Komment


          Hidegben csak „lassú” gépekkel szabad menni,
          Stimmel!Az én ETZ-m elég lassú........nem is beszélve rólam!
          Ne hülyéskedj már, a Rigám ott kívánja a másodikat!
          ...ja!JA!JA! ........és akkor jön a ,,babszi" és ott hagy mindenkit a pi...a!

          - - - Updated - - -

          amikor rám izzad a ruha, és muszáj kockáztatni a lenge öltözetet.
          ......nyáron farmer+póló.......és hagy szóljon!Csak a fejem izzad a sisak miatt!

          Komment


            Én lehet, hogy finnyás vagyok de nekem inkább az izzadság üljön a homlokomra a sisak alatt mint a dér! A krossz gép a földes talajon tovább tud kapaszkodni avval az oda való gumikkal- tapadni mint mostanában reggel és az esti órákban az aszfalt burkolaton utcai gumikkal. Én valahogy mindíg jobban féltettem a bőröm mint a bőrdzsekit!

            Komment


              Én lehet, hogy finnyás vagyok
              Dehogy vagy finnyás Kedves Barátom!Csak öregszel!!!!De az nem baj............................vagyis baj!De úgysem tehetünk mást!Mindig is mondtam aki nem érzi magát biztonságban két keréken az öltözzön jól be védje magát!Aki meg hülye (mint pl:ÉN!) az meg majd megjárja egyszer!Remélem minél később!
              U,I: Azért az a 148km az már szép teljesítmény ebben az időben!!!Arra már tényleg be kell öltözni!De még beöltözve is elismerésre méltó!Én már nem bírnám ki!Hiába én mégjobban öregszem mint te!De azért még ott vagyunk a szeren...és ez a fő!
              Utoljára szerkesztve a következő által: apacsavo; 2016 nov. 26, 05:28. Oka: U.I.

              Komment


                Eszeveszett száguldozásba kezdtem a szép napsütés hatására!Össz 12km-t tettem meg de a hűs idő az őrjítően erős menetszélben majd lefagyasztott a ,,kis Sárkány"-ról!https://youtu.be/Qe4ZRZQunlI

                Komment


                  Én is motoroztam ma a Pannoniával, 66 km-t. Hazafelé éreztem, hogy öreg térdem hűvöselte kicsit az időt.

                  Komment


                    Jajj srácok:ez később nagyon fog fájni!!!Sajnos én sem hittem el 40-éve
                    Az izületek miatt aggódóknak!Hihetetlenül jó és széles választékú,nem fájtöbbet izületek kaphatók a Karolina utcai Ortopéd Klinikán!

                    - - - Updated - - -

                    Én is motoroztam ma a Pannoniával, 66 km-t. Hazafelé éreztem, hogy öreg térdem hűvöselte kicsit az időt.
                    Baszki!Te egy hős vagy!!!!!Persze a ,,Majsai" fiúk kemény legények!(Szankon volt tanyám!)

                    Komment


                      ,nem fájtöbbet izületek
                      Majd jövőre fekete pénteki akcióban kinézek egy balos csípőt...

                      Komment


                        Majd jövőre fekete pénteki akcióban kinézek egy balos csípőt...
                        Az faca!Nekem már van 2db!
                        U.I: Ha muszály akkor ne halogasd mert így sokkal jobb!

                        Komment


                          Az okosok azt mondták a derekamról sugárzik.. Minden évben van pár hét hogy szenvedek a derekammal,de most majd négy hónap volt. Ez a csípőfájdalom újdonság volt, különleges mozdulatokkal kezdődött minden nap...persze előtte gondolkodás hogy merre mozduljak először. Nagyon nem kellemes..de hallgatok rád,ha muszáj lesz kicseréltetem.

                          Komment


                            de hallgatok rád,ha muszáj lesz kicseréltetem.
                            Isten Őrizzen Tőle!!!!Ne rám hallgass hanem az orvosodra!Pontosan jelzik majd hogy mikor cserés!Olyan mint a kocsinál a gömbcsukló!Ha elkopott CSERE!

                            Komment


                              Persze hogy doki. De előtte majd Tiszakeszin meghallgatod.. ebben azért biztos szaki vagy már..

                              Komment


                                Tiszakeszin meghallgatod.
                                Ha nagyon fáj és 2 méterről halhatóan kattog akkor CSERÉS!Bevisznek ide a lakatos műhelybe ....de aztán ilyen jó kis csajok vesznek pártfogásba!Két hét múlva robogózhatsz 4 hét múlva motorozhatsz..............és láss csodát nem fáj semmid!Az elsőt sajnos sokáig halogattam!Féltem! De a másodikat már alig vártam!Azóta már biztosan motoroztam úgy 100000 km körül gond nélkül!Ha a doki mondja ne habozz egy percig sem!Úgy is sokat kell rá várni!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X