Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ellopott motorok

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ezzel kicsit csinján kéne bánni ---én még nem nagyon voltam a falu határán kívül--de ugye ezzel a kijelentésetekkel nehész azonosuln
    Ezt nem annyira értem ! Elvállalsz egy sok millás melót előleg nélkül, aztán a szerződésbe már az van hogy 90 napra fizetnek. A 120. napnál megfenyegeted a felszámolással. Persze fizetsz azért is, ha elindítod, és rögtön te leszel a 28. aki jogosult lesz a vagyonából befolyt pénzre. HA-HA van vagyona ! De akkorra már nincs ! A megrendelő fizetett, csak az alvállalkozóig nem jutott el a suska. De persze az Áfáját fizesd meg, a ki sem fizetett számlának. Ehhez nem kell kimenned a faluból !

    Bocsánat mindenkitől. Egy kicsit elkanyarodtam a témától, de muszáj volt reagálnom.

    Komment


      #47
      ......majd megtudod amikor neked dolgozok
      OdinHEM kedvelte ezt.

      Komment


        #48
        joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ...majd megtudod amikor neked dolgozok
        Mondtam már, hogy én 90 napra fizetek
        OdinHEM kedvelte ezt.

        Komment


          #49
          köszönöm szépen mir-mur ........... nekem enyi elég a legjobakat kivánom neked Üdv Tasi
          Tamás78, és mir-mur kedvelte ezt.

          Komment


            #50
            Üdv. Mindenkinek! A meglátásom az, hogy ha értéked van ne mutogasd csak a közeli barátodnak. Másokkal szemben légy gyanakvó de ne depis! Az a baj kishazánkban, akik tehetnének róla,hogy ilyen ne fordulhasson elő az Ő vagyonukat testőrök, kormány őrők vigyázzák. A törvényeket pedig az érdeküknek megfelelően alakítják. Ha nálunk is attól kellene tartaniuk, hogy a kapun távozáskor hátba lövik mert más portáján tartózkodik hívás nélkül jobban meg gondolnák. Nem vagyok híve az erőszaknak de az ilyen emberekkel szemben csak így lehet fellépni. Egy kenyeret vagy egy darab szalonnát elhiszem,hogy valaki megélhetésből lop. De egy ilyen értéket mit egy veterán jármű képvisel csak bűnbanda lop el, nem egyedüli tettesről van szó biztosan. Ezért meggondolandó még az igazán nagy értékű gépekkel a Veterán kiállításokon való részvétel / nagyon nagy körültekintés nélkül /. Ezek a Jó emberek már ott meglelhetők /aktív kérdezők, hogy hol lakik stb / és arra is számítani kell, hogy esetleg tisztes távolságból HAZA kísérnek. Lehet, hogy azt mondod nagy a fantáziám de az van biztonságban amiről nem tudnak szerintem. Köszönöm , hogy elolvastad eszme futtatásom. Üdv. Sepy
            OdinHEM kedvelte ezt.

            Komment


              #51
              taschner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              köszönöm szépen mir-mur ... nekem enyi elég a legjobakat kivánom neked Üdv Tasi
              Ha tudok segíteni, nyugodtan keress meg privátban !
              Tamás78 kedvelte ezt.

              Komment


                #52
                köszönöm ............ lehet ................ egy szer élek vele ............. mir-mur . de ahogy sepy irta a szivemből szolt volna ,
                és hadjuk a poli.... mert szarházi az összes ,, olyanok mint a magyar Mikulás a másét rivalda fénybe oszja ,, de a saját zsákját sunyiba tömi ! Az egész élet a munkárol a sporolásrol szol , ezzek meg bársony székből foszák ki az embert

                az a lényeg most ,hogy én is jobban oda figyelek a szarházikat jobban ki szurom már a telefonba is , nem hordom platon a börzére a motorokat , nem büszkélkedem a munkáimal , pedig talán a legjobb gyógyszer mindenre .............. szóval ilyen világ lett .... hagytuk ......

                Komment


                  #53
                  taschner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Én vagyok akinek hiányzik a garázsából a a 1912 bsa
                  Én azért csak futnék még egy kőrt. Ha megnyered a pert a biztonsági céggel szemben ,több millára számíthatsz. Egy jó ügyvéddel sikerülhet ! Legalább kérd ki a véleményét. ( Igaz azt se adják ingyen, de ha meg sem próbálod... ) Szerintem még nem évült el.

                  Komment


                    #54
                    ez a dolog most fut, megy a per de a biztositoval ,, nevetséges dolog miatt ki akarnak bujni a tényleges kár fizetésétöl ..
                    meg egyezni már akartak kis pénzért ,,,,,,,,, ismered a dörgést
                    tetem egy albumot , fel ide , igaz csak 21 éves de igen ritka joszág .........

                    Komment


                      #55
                      taschner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      tetem egy albumot , fel ide , igaz csak 21 éves de igen ritka joszág ...
                      Látod ! Máris megszegted az óvatosságra vonatkozó szabályaidat.

                      Komment


                        #56
                        Ha még nem ismeritek ajánlom figyelmetekbe a Tolvajkergetők weboldalt. Bringatolvajok fülön csípéséről szól, azt gondolom kapcsolódik ehhez a témához. Izgalmas filmsorozat, én alig várom, hogy mikor kerül fel újabb rész. És ahogy nézem, folyamatosan én is ilyesmiken gondolkodom, amiket fentebb leírtatok pro és kontra. Kb. 80 ezer forint lenne, hogy megnyugtatóan megvédjem a bringámat. Persze így is ellophatnák, de lenne esélye, hogy visszaszerezzem. Egyelőre drágállom a dolgot, pedig az első lopásnál megtérülne. Fura ez az egész. Nyilván sértve érzem magam, hogy nekem kell ennyit befektetnem más gerinctelen viselkedése miatt.

                        Egyelőre sehol nem hagyom őrizetlenül és nem is tárolom sehol. Nincs is kerékpárom.
                        mátéapu és kedvelte ezt.
                        Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                        Komment


                          #57
                          sepy, madorka és mittom kedvelte ezt.

                          Komment


                            #58
                            TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Kb. 80 ezer forint lenne, hogy megnyugtatóan megvédjem a bringámat.
                            Ilyen már most is létezik, és sokkal olcsóbb. Kb 2000 ft egy 25 kg-os szárazon kevert beton. Csak víz kell hozzá és.....

                            Komment


                              #59
                              És mivel tartod egyhejben a tolvajt,vagy azonnal köt,mert akkor kérem a receptet!
                              TZ, és joker kedvelte ezt.
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                #60
                                mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                És mivel tartod egyhejben a tolvajt,vagy azonnal köt
                                Olyat is tudok ! Úgy hívják szénsavval oltó készülék. CO2. Igaz hogy már az uniós környezetvédők betiltották, de ebben az esetben elnézőek. Nyáron a kiolvadási idő 40 perc, télen 120+
                                sepy és kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X